Ulft, Netherlands

Duitse vrachtwagen vat vlam na klapband

Een vrachtwagen is donderdagmiddag in brand gevlogen op de Zelhemseweg (N330) nabij Heelweg. De weg is enige tijd compleet afgesloten geweest voor al het verkeer.
Regio8 | 7 mei 2020 17:01 | Aangepast op 7 mei 2020 17:01
De brand ontstond rond 16.00 uur toen de vrachtwagen een klapband kreeg, waarna het voertuig vlam vatte. De Duitse chauffeur was onderweg vanuit Halle in de richting van Varsseveld toen het mis ging met zijn wagen. Het vuur veroorzaakte flinke rookontwikkeling. Bij het blussen van de brand moest de brandweer van Varsseveld rekening houden met een restant bitumen, dat nog in de tank op de vrachtwagen zat.

De weg was enige tijd compleet afgesloten van het verkeer, maar inmiddels wordt het verkeer via een rijbaan langs het wrak van het voertuig geleid. Het bergen van de vrachtwagen gaat nog enige tijd duren.

Foto: 112Achterhoek-Nieuws.nl

Lees ook

Jonge kinderen worden niet opnieuw gehoord in zedenzaak Zelhem

De kinderen die mogelijk seksueel misbruikt zijn in het zwembad in Zelhem hoeven niet opnieuw hun ve...

Politie gaat uit van brandstichting bij brand tussen garageboxen in Doetinchem

In de nacht van woensdag op donderdag is brand uitgebroken tussen garageboxen aan de Rooseveltstraat...

Zomerdrukte bij Dierenambulance Achterhoek: 'We proberen zoveel mogelijk te helpen'

Het is druk bij de Dierenambulances in de Achterhoek. Nu de zomervakantie in volle gang is, trekken ...

Politie ingezet bij dreigende situatie in centrum Doetinchem

De politie heeft woensdagmiddag met meerdere eenheden ingegrepen bij een dreigende situatie waarbij ...

Dader 'laffe streek' Eibergen heeft zich gemeld

De verdachte van de gespannen draden over verschillende wegen in Eibergen heeft zich gemeld. Volgens...

Fietsster komt met de schrik vrij na aanrijding in Zelhem

Een fietsster is woensdagochtend met de schrik vrijgekomen na een botsing met een automobiliste in Z...