Ulft, Netherlands

Drive-through door koeienstal in Hummelo

IJsboerderij de Steenoven uit Hummelo lijdt net als andere horeca onder de coronacrisis. Om toch wat geld in het laatje te krijgen heeft de ijsverkoper een heuse 'Drive-Móóóh' geopend, waarbij bezoekers in de koeienstal onder het geloei van tientallen koeien een ijsje kunnen bestellen vanuit de auto.
Regio8 | 15 april 2020 16:13 | Aangepast op 15 april 2020 16:13

"Mensen rijden door de stal heen en vinden dat een unieke ervaring", aldus ijsboer Ronald Pelgrom, die verzekert dat de koeien de bewegende voertuigen in de stal gewend zijn en het erg interessant vinden. "De manier waarop we verkopen is ook hartstikke leuk om te zien", vindt de eigenaar van De Steenoven. "Mensen kunnen contactloos betalen en krijgen dan hun ijsjes via een glijbaan in de auto. Op die manier houden we afstand, hebben we geen contact en kunnen mensen veilig hun ijsje halen."

Volgens Pelgrom heeft zijn bedrijf flink te lijden onder de coronacrisis: "We worden behoorlijk fors geraakt door de crisis. Zeventig procent van de bestellingen voor de komende drie maanden is weggevallen, de drie maanden daarna zou dit negentig procent zijn. Toch moeten we door. We gaan met een nieuwe 'Drive-Móóóh' aan de slag op onder meer Koningsdag, bevrijdingsdag, hemelvaart en eerste en tweede pinksterdag."

Foto: REGIO8

Meest gelezen

Voorlopig geen bezwaar vanuit Emmerich tegen landbouwsluis bij Beek

Tim Rondeel | Eveline Zuurbier | 27 aug 2025 14:30

Lees ook

Grondeigenaren profiteren mee van grote windmolens in Berkelland en Oost Gelre

Berkelland en Oost Gelre trekken samen op bij de realisatie van een windmolenpark op de grens van be...

Vorden viert wielrenfeest na spannende 'Ronde van de Achterhoek'

Johan Dorussen heeft zondag de Ronde van de Achterhoek op zijn naam geschreven. Na 192 kilometer doo...

‘Zelhem Op Hete Kolen’ droomt van weekendevenement na eerste editie

Zelhem stond dit weekend letterlijk en figuurlijk op hete kolen. Honderden bezoekers trokken naar he...

Aanrijding met busje en voertuig op Slingerparallel in Etten

Bij een kop-staartaanrijding op de Slingerparallel in Etten zijn twee voertuigen hard met elkaar in ...

Geen gewonden bij aanrijding in buitengebied Zelhem

Bij een aanrijding tussen twee automobilisten is zaterdag niemand gewond geraakt. Beide voertuigen m...

Man onder invloed van ‘Monkey Dust’ veroorzaakt ongeval in Doetinchem

Een fietser is in de nacht van vrijdag op zaterdag gewond geraakt toen hij met zijn fiets ten val kw...