gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Doetinchems koor viert jubileum in Amphion

7325cc73b22092d977c47a899ebbcd60.jpg
Redactie REGIO8 |

“Eigenlijk kun je het meer een theaterconcert noemen”, zei Ben Beijer, na afloop van een liveoptreden bij radiozender OptimaalFM. “Want er wordt niet alleen gezongen, maar er wordt geacteerd, gedanst, er is echt van alles.” Voor de zangers van Mooi Koor Man is het bijna uitverkochte concert een kers op de taart. “Als je kijkt naar de hele aanloop er naar toe, hoeveel werk er is verzet door alle leden”, aldus zanger Joop Chevalking. “Ik vind het meer dan geweldig.”

Vijftien jaar geleden werd het koor opgericht door een mannensociëteit, waarvan de leden ervan hielden om te zingen onder het genot van een biertje. “Hier zit een mix van mensen tussen de 55 en 80 jaar”, zegt Beijer. “Het merendeel van degenen die er van het begin bij waren, zitten er nog steeds bij”, zegt Chevalking, die er zelf ook bij de oprichting was. “Allemaal hele enthousiaste mensen.” Ben Beijer verwacht dat met die enthousiaste mannen nog zeker vijftien jaar wordt door gezongen: “Dat is geen enkel probleem. Weer een uitverkocht huis straks, ik weet het zeker.”

Foto: REGIO8

Lees ook

BrandLeegstandeWoningWestendorp.jpeg

Brand in leegstaande woning Westendorp, oorzaak nog onbekend

In een leegstaande woning in Westendorp is zaterdagmiddag brand uitgebroken. De oorzaak van de brand is nog onbekend.

BotsingAalten.jpeg

Twee auto’s botsen op kruising in Aalten

Twee auto’s zijn zaterdagochtend met elkaar in botsing gekomen in Aalten. Beide voertuigen moesten worden afgesleept. Er raakte niemand gewond.

KledingbankDoetinchem.jpeg

Open dag Kledingbank Doetinchem laat werk achter de schermen zien

De kledingbank in Doetinchem vierde afgelopen weekend de opening van het nieuwe pand, waar ze sinds september gevestigd zijn. Dit deden ze onder andere door zaterdag een open dag te houden. Zo konden bezoekers een kijkje nemen in de wereld achter de kledingbank.

OG0.png

TALKSHOW | Achtste aflevering van Open Grensland/Offenes Grenzland

Tijdens de tweetalige talkshow Open Grensland/Offenes Grenzland praten we over het leven in de grensregio. In deze aflevering staat armoede centraal. Samen met de gasten praten we over de uitdagingen van minderbedeelden, zoals beperkte toegang tot zorg, voedsel en sociale ondersteuning.

MarkthalDidam.jpg

Van biggen naar boodschappen: Didamse markthal viert 75-jarig jubileum

Ooit was het de plek waar biggen verhandeld werden. Tegenwoordig staat de Markthal Didam vooral bekend als overdekte bazaar. Aanstaande vrijdag viert de markthal, de laatste overdekte in Nederland die nog wekelijks dienst doet, haar 75-jarig jubileum.

Thomas0.png

De Graafschap aast op belangrijke punten in Tilburg: 'Nog twee maanden knallen'

Na de nederlaag tegen het al gepromoveerde ADO Den Haag wacht De Graafschap, de huidige nummer vier, een cruciale uitwedstrijd tegen nummer drie Willem II. Met het oog op de play-offs is een goed resultaat in Tilburg van groot belang. Tegelijkertijd speelt er meer binnen de selectie. Voor enkele spelers nadert het einde van hun tijd in Doetinchem.