gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Doetinchemmer geniet van de Spelen in Rio

027099843a293c6e0ec43c2033b86369.jpg
Redactie REGIO8 |
"Het is heerlijk genieten van het rustige Braziliaanse leven onder het genot van een Caipirinha (Braziliaanse cocktail red.)", aldus Alvarez, de afgelopen dagen bezocht hij, in de schaduw van het bekende Christusbeeld, verschillende Olympische sporten. Zo was hij toeschouwer bij een wedstrijd van de Nederlandse hockeyvrouwen en een basketbalwedstrijd, maar de meeste indruk maakte een wedstrijd van het thuisland. "Qua sfeer was de thuiswedstrijd van de handbalsters van Brazilië waanzinnig", aldus Roberto. "Het was een kolkend stadion en iedereen ging volledig uit zijn plaat."

Behalve de sporten, krijgt het nachtleven in Rio de Janeiro ook de aandacht van Roberto. Terwijl turner Yuri van Gelder zijn nachtelijke avonturen beleefde, vierde de Doetinchemmer feest. "Wij waren op die bewuste avond ook in het Holland Heineken House, maar Yuri heb ik niet mogen spotten." Het einde van de reis van Roberto is inmiddels aanstaande, vrijdagavond vliegt hij terug: "We hebben straks nog beachvolleybal staan, waaronder de partij van de twee Nederlandse dames. Dat is voor ons een heel mooi moment om onze tweeweekse reis in Rio af te sluiten. Op de Copacabana, mooi in stijl."

Lees ook

WhatsApp Image 2026-04-02 at 09.39.14.jpeg

Zwarte Cross past festivalterrein aan: dit gaat er veranderen

De Zwarte Cross pakt komende editie flink uit met een nieuwe terreinindeling, opvallende podia en een uitbreiding van de motorcrosscompetitie. Bezoekers moeten misschien even wennen, maar volgens de organisatie wordt het festival vooral 'logischer en beter bereikbaar'.

Fatbike112.jpg

Geweldsincident in Doetinchem: verdachte aangehouden

Bij een geweldsincident in Doetinchem is een persoon gewond geraakt. De politie heeft een verdachte weten aan te houden.

1AprilOverzicht.jpg

1 april in de Achterhoek: dit waren de beste grappen

Dat bedrijven en organisaties niet vies zijn van een 1 aprilgrap, bleek ook dit jaar weer in de Achterhoek. Van een neppe Videolandserie tot een ‘luiaardachtbaan’ en opvallend veel AI-grappen: creativiteit was er volop.

Vulcanus40.jpg

IJzergieterij Vulcanus in Doetinchem dicht: 'We moeten 132 jaar aan zooi opruimen'

Het hing al even in de lucht, maar nu is het definitief: ijzergieterij Vulcanus in Langerak stopt. De 132 jaar oude fabriek sluit haar deuren, en daarmee komt er ook een einde aan een eeuwenlange industrie in de gemeente Doetinchem.

School100jaar0.jpg

Eeuwfeest voor basisschool Pius X in Varsselder: 'We bloeien'

Feest op basisschool Pius X in Varsselder. De school bestaat op 1 april precies honderd jaar en dat wordt in het dorp groots gevierd. Met een volle themaweek, activiteiten voor jong en oud en hulp van verenigingen is het volgens de organisatie vooral een feest van én voor het hele dorp.

lintjes raad 22-26.jpg

Twaalf raadsleden nemen afscheid in Bronckhorst, drie ontvangen koninklijke onderscheiding

Twaalf raadsleden van de gemeente Bronckhorst hebben dinsdagavond afscheid genomen van de Bronckhorster politiek. Drie van hen zijn opgenomen als Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Burgemeester Patrick van Domburg reikte op 31 maart de koninklijke onderscheidingen in de raadszaal in Hengelo uit.