Ulft, Netherlands

Directeur Emmerikse kaasfabriek is ook dj

Hoewel hij geen kaasliefhebber is, is Maurice Geerlings sinds drie jaar mede-eigenaar van het bedrijf PG Kaas in Emmerik waar hij als directeur leiding geeft aan meer dan honderd man. De 46-jarige Zeddammer heeft naast zijn drukke functie nog een bijzondere passie, hij produceert muziek en is actief als dj onder de naam Maurixx.
Jeanine Jongh | 28 april 2021 11:55 | Aangepast op 28 april 2021 11:55

“Ik wil daar graag een combinatie tussen maken", zegt Geerlings. "Ik vind het werk hier heel leuk, ik doe dit samen met mijn zus en we werken heel leuk en goed samen en dat moet zeker zo blijven. Daarnaast blijft er voldoende tijd over voor het maken en draaien van muziek.” Overdag kaasboer en 's avonds dj lijkt een bijzondere combinatie, maar dat vindt Geerlings zelf niet. De Zeddammer wordt in zijn dj-ambitie gesteund door zijn naasten. Het laatste nummer dat de dj heeft gemaakt wordt zelfs vocaal begeleid door zijn vriendin. “Mijn omgeving vindt het leuk en er zijn veel mensen die me volgen. Ik ben heel blij met de reacties”, vertelt Geerlings.

De directeur van PG Kaas is nu tien jaar aan het dj'en onder de naam Maurixx en pakt sinds drie jaar het produceren op. Een echte doorbraak voor de dj in spe is er nog niet van gekomen. Wel blijft hij dromen en hoopt hij onder meer door het volgen van cursussen beter te worden. “Omdat ik mezelf graag wilde professionaliseren heb ik verschillende cursussen gevolgd", vertelt Geerlings. "Een tip daarin was: 'professionaliseer jezelf'. Want als je een nummer uitbrengt dat doorbreekt, zorg er dan voor dat alles op je sociale media staat. Dat heb ik ter harte genomen en ook zo gedaan.”

Balans
Geerlings wil voorlopig een balans houden tussen zijn directeursfunctie bij de kaasfabriek en zijn carrière als dj. Wel heeft hij een droom binnen de muziekwereld, hij hoopt van regionale festivalorganisaties de kans te krijgen om op een podium te staan: “Ik heb nu als doel om op Huntenpop te kunnen draaien voor een groot publiek. Dat ik die mensen allemaal mag laten genieten van mijn muziek.”

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroepen Antenne Niederrhein en RN7.

Foto: REGIO8

Lees ook

Zwaar ongeval op B220 bij Emmerich, meerdere Nederlanders gewond

Bij een ernstig ongeval op de B220 bij Emmerich zijn zaterdagmorgen meerdere personen zwaar gewond g...

De Graafschap wint weer in de slotfase

De Graafschap heeft in de blessuretijd met 1-2 gewonnen van FC Den Bosch. Het was invaller Tim Braem...

Oude IJsselstreek redt DRU Industriepark: ‘Dit is echt de laatste kans’

Het DRU Industriepark kan voorlopig blijven bestaan. Een meerderheid van de gemeenteraad van Oude IJ...

Achterhoekse D66'ers in jubelstemming na verkiezingswinst

Achterhoekse leden van D66 verkeren donderdag in een jubelstemming na de verkiezingswinst van hun pa...

Vogelgriep in de Achterhoek: wat betekent het voor inwoners en pluimveehouders?

De vogelgriep grijpt opnieuw om zich heen in de Achterhoek. Op steeds meer plekken wordt de ziekte v...

Milan Heuveling uit 's-Heerenberg schittert in nieuwe serie Flying Hummelo

Milan Heuveling uit 's-Heerenberg schreef zich in voor de audities van de nieuwe Zapp serie: Flying ...