Ulft, Nederland
Terug

Directeur Emmerikse kaasfabriek is ook dj

05eef57127114ad49adbfbc5c8758175.jpg

Hoewel hij geen kaasliefhebber is, is Maurice Geerlings sinds drie jaar mede-eigenaar van het bedrijf PG Kaas in Emmerik waar hij als directeur leiding geeft aan meer dan honderd man. De 46-jarige Zeddammer heeft naast zijn drukke functie nog een bijzondere passie, hij produceert muziek en is actief als dj onder de naam Maurixx.

Jeanine Jongh |

“Ik wil daar graag een combinatie tussen maken", zegt Geerlings. "Ik vind het werk hier heel leuk, ik doe dit samen met mijn zus en we werken heel leuk en goed samen en dat moet zeker zo blijven. Daarnaast blijft er voldoende tijd over voor het maken en draaien van muziek.” Overdag kaasboer en 's avonds dj lijkt een bijzondere combinatie, maar dat vindt Geerlings zelf niet. De Zeddammer wordt in zijn dj-ambitie gesteund door zijn naasten. Het laatste nummer dat de dj heeft gemaakt wordt zelfs vocaal begeleid door zijn vriendin. “Mijn omgeving vindt het leuk en er zijn veel mensen die me volgen. Ik ben heel blij met de reacties”, vertelt Geerlings.

De directeur van PG Kaas is nu tien jaar aan het dj'en onder de naam Maurixx en pakt sinds drie jaar het produceren op. Een echte doorbraak voor de dj in spe is er nog niet van gekomen. Wel blijft hij dromen en hoopt hij onder meer door het volgen van cursussen beter te worden. “Omdat ik mezelf graag wilde professionaliseren heb ik verschillende cursussen gevolgd", vertelt Geerlings. "Een tip daarin was: 'professionaliseer jezelf'. Want als je een nummer uitbrengt dat doorbreekt, zorg er dan voor dat alles op je sociale media staat. Dat heb ik ter harte genomen en ook zo gedaan.”

Balans
Geerlings wil voorlopig een balans houden tussen zijn directeursfunctie bij de kaasfabriek en zijn carrière als dj. Wel heeft hij een droom binnen de muziekwereld, hij hoopt van regionale festivalorganisaties de kans te krijgen om op een podium te staan: “Ik heb nu als doel om op Huntenpop te kunnen draaien voor een groot publiek. Dat ik die mensen allemaal mag laten genieten van mijn muziek.”

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroepen Antenne Niederrhein en RN7.

Foto: REGIO8

Lees ook

Novi0.png

Novi Rabelink uit Doetinchem geeft gebruikte bloemen een tweede leven

Novi Rabelink haalt gebruikte bloemen op bij crematoria, beurzen en bruiloften om te voorkomen dat ze worden weggegooid. De bloemen krijgen van haar een tweede kans. Ze maakt er nieuwe boeketten van en deelt deze uit bij verzorgingshuizen, dagbestedingen en de voedselbank.

berkellandRaad.jpg

De keuze is reuze in Berkelland, nog even

De keuze is reuze in Berkelland. Nog even. Op 18 maart is de versplintering passé, dan kunnen de kiezers in het stemhokje nog bij zes partijen een hokje rood maken. In plaats van de huidige elf, verdeeld over 27 zetels.

Babour eigen foto.jpg

Van Didam naar Dubai: Babour blijft nuchter ondanks onrust in Midden-Oosten

Ondanks de onrust in het Midden-Oosten voelt de geboren en getogen Didammer Babour Hamayon zich nog veilig in Dubai. Een jaar geleden verruilde hij het dorp in de Achterhoek voor de miljoenenstad in de Verenigde Arabische Emiraten. Zijn moeder maakt zich wel zorgen, maar terug naar Nederland wil hij nog niet.

Schermafbeelding 2026-03-04 122231.png

Voertuig verwoest door brand op A18 ter hoogte van Doetinchem, bestuurder ongedeerd

Een auto is woensdagochtend volledig uitgebrand op de A18 ter hoogte van Doetinchem. De brand zorgde enige tijd voor vertraging op de snelweg.

WhatsApp Image 2026-03-03 at 20.46.25.jpeg

Automobilist schiet tuin in bij ongeval in Wehl

Een automobilist is dinsdagavond in Wehl gewond geraakt nadat hij in botsing kwam met een andere auto en vervolgens richting een nabijgelegen tuin schoot. De persoon is ter controle meegenomen naar het ziekenhuis.

WhatsApp Image 2026-03-03 at 21.15.28.jpeg

KIJK | Verkiezingsdebat Oude IJsselstreek gemeenteraadsverkiezing 2026

De negen lijsttrekkers van de gemeente Oude IJsselstreek zijn dinsdagavond met elkaar in debat gegaan. In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen debatteerden ze over de komst van een asielzoekersdorp, woningbouw en de toekomst van de DRU. Kijk hier het REGIO8-verkiezingsdebat van de gemeente Oude IJsselstreek terug.