Ulft, Netherlands

De Timp komt naar Ulft met de TimpDrive

Snackverkoper De Timp is vanaf vrijdag te bezoeken in Ulft. De eigenaren openen na locaties in Zieuwent en Lichtenvoorde ook een tijdelijke TimpDrive op het terrein van Huntenpop bij de Oude IJssel.
Regio8 | 14 april 2020 16:36 | Aangepast op 14 april 2020 16:36
“Aangezien we voornamelijk actief zijn op festivals worden we flink getroffen door de maatregelen in het kader van de bestrijding van het coronavirus”, zo laten de eigenaren weten in een bericht. “De omzet is enorm gekelderd. Met De TimpDrive kunnen we toch inkomsten genereren en het personeel aan het werk houden.” De locatie in Ulft is gerealiseerd op de locatie van festival Huntenpop, waar De Timp normaal gesproken als vaste cateraar fungeert: “De gemeente stond gelijk positief tegenover het plan en verleende snel medewerking aan de tijdelijke voorziening”, aldus de eigenaren.

Eerder werden locaties in Lichtenvoorde en Zieuwent geopend met een ‘compleet assortiment’. “Daarvoor maken we gebruik van de producten van regionale leveranciers, zoals we normaal ook altijd doen”, zo laten de eigenaren weten. “Ook die bedrijven profiteren dus van dit initiatief. Een groot verschil met de landelijke ketens.” De TimpDrive in Ulft is tot in ieder geval zondag 31 mei geopend van donderdagen tot zondagen.

Foto: De Timp

Lees ook

Stormkracht Wenters wegens succes verlengd: ‘Iedereen wil het zien’

De indrukwekkende mini-docu Stormkracht Wenters, over de verwoestende valwind en de daaropvolgende s...

‘Golden Gate van de Niederrhein’ viert 60 jaar: icoon van Emmerich in feest én groot onderhoud

De slanke rode hangbrug die Emmerich en Kleve verbindt, is al zestig jaar hét herkenningspunt van de...

Krachtmeting in Kerkrade: De Graafschap wil sterke start doortrekken

Na een flitsend begin van de competitie met een thuisoverwinning wil De Graafschap vrijdag de positi...

De Drankelingen vieren jubileum bij optocht Varsseveld

De Varsseveldse Volksfeesten staan op het punt van beginnen. Een belangrijk onderdeel van die festiv...

Najah verlaat De Graafschap voor Saudi-Arabië

Middenvelder Anass Najah heeft De Graafschap per direct verlaten voor een dienstverband in Saudi-Ara...

Leussinkbad in Laren verovert Gelderland als beste buitenbad van de provincie

Het Leussinkbad in Laren is in de prijzen gevallen. Bij de verkiezing van het platform Uit met Kinde...