Ulft, Netherlands

De Graafschap zondag naar FC Groningen

Regio8 | 8 april 2016 18:33 | Aangepast op 8 april 2016 18:33
"Die kunnen de ene week heel goed spelen en de andere week is het net niet", stipt middenvelder Dean Koolhof de wisselvalligheid van de Groningers aan. Na zes nederlagen op rij wist FC Groningen vorig weekend weer te winnen. "Wij moeten gewoon zorgen dat we elke wedstrijd alles geven om te zorgen dat we nog wat punten gaan pakken", aldus Koolhof. "Zorgen dat Cambuur in ieder geval onder ons blijft." Concurrent Cambuur Leeuwarden speelt zaterdagavond thuis tegen koploper Ajax.

Bij FC Groningen start oud-Superboer Michael de Leeuw waarschijnlijk in de spits. De aanvaller kreeg vorige week een rode kaart, maar zijn schorsing is door de KNVB omgezet in een voorwaardelijke schorsing. Verdediger Robin Pröpper ziet De Leeuw als een goede speler: "Ik ken hem nog van zijn tijd hier. De hele wedstrijd is hij aan het sleuren en aan het doen, maar samen met Ted (Van de Pavert red.) moet dat goed komen."

Driver twijfelgeval door rug
Trainer Vreman kent één twijfelgeval in aanloop naar het duel tegen FC Groningen. Andrew Driver trainde vrijdagmiddag door een rugblessure niet mee. Dean Koolhof zal bij afwezigheid van de Engelsman zijn vervanger links op het middenveld zijn. Voor de Duivenenaar kan het zijn eerste basisplek betekenen sinds het duel tegen PEC Zwolle op 15 augustus. Koolhof heeft in ieder geval geen last meer van zijn liesblessure: "Ik heb mijn wedstrijden met de beloften gespeeld en het voelt allemaal weer goed."

Opstelling: Jurjus; Will, Van de Pavert, Pröpper, Tesselaar; Diemers, Tarfi, Driver/Koolhof, El Jebli; Peters, Vermeij

Lees ook

Woonboerderij met rieten dak in Ruurlo volledig verwoest door brand

Een woonboerderij aan de Kaaldijk in Ruurlo is zondagavond rond 20.00 uur volledig in vlammen opgega...

De Graafschap verliest en loopt play-offticket mis

De Superboeren ontvingen Roda JC in een cruciaal duel in de strijd om de tweede plek – en het play-o...

Sociale kerstsfeer voorop in Bocholt, met oog voor veiligheid

Dit weekend zijn er in de regio weer volop kerstmarkten te bezoeken, ook net over de grens in Duitsl...

Inbraak bij sportzaak in Borculo: acht fietsen gestolen

Bij een sportzaak in Borculo hebben inbrekers in de nacht van donderdag op vrijdag acht fietsen gest...

Amphion Theater voor tiende keer genomineerd als Theater van het Jaar

Amphion Theater in Doetinchem is genomineerd voor Theater van het Jaar 2025. Het is de tiende keer d...

Oude IJsselstreek verhoogt subsidies voor verenigingen en evenementen

Verenigingen en evenementen krijgen vanaf volgend jaar meer subsidie van de gemeente Oude IJsselstre...