gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap zet de KNVB onder druk

3cc3a9782cf4a90a7ea7be1b89fde406.jpg
Redactie REGIO8 |
"Wat ons betreft is het zonneklaar dat we een eredivisieclub zijn", aldus Martine Zuil, directeur marketing en commercie bij de Doetinchemse voetbalclub. Of De Graafschap daadwerkelijk in de eredivisie blijft, valt nog te bezien. FC Twente is namelijk een gerechtelijke procedure gestart tegen de beslissing van de KNVB. "Wij kunnen niet wachten op die beroepzaak", aldus Zuil. "We moeten vandaag nog door. We moeten seizoenkaarten verkopen, we moeten spelerscontracten verlengen, we moeten met sponsoren in gesprek. We kunnen helemaal niet in een vacuüm blijven zitten. Dat kan niet."

De Graafschap laat weten de druk op de landelijke voetbalbond behoorlijk op te voeren. "Wij hebben vanmorgen een advocaat in de arm genomen", laat Zuil weten. "We gaan niet lijdzaam afwachten wat er gebeurd. We vinden de situatie waar we ingebracht zijn onoorbaar. We gaan er alles aan doen om te krijgen waar we recht op hebben: het eredivisieschap."

Lees ook

Steekincident Theemanstraat 2

Steekincident in woning Doetinchem, verdachte aangehouden

De politie doet onderzoek naar een mogelijk steekincident in Doetinchem. Rond 03.30 uur kwam een melding binnen van een conflict waar mogelijk een steekincident had plaatsgevonden in een woning aan de Theemanstraat in Doetinchem.

Nieuwe school Halle foto GAJ Architecten YouTube.jpg

Bouw Dorpsschool Halle hervat na vondst asbest en bouwproblemen

De bouwwerkzaamheden voor de nieuwe Dorpsschool in Halle zijn weer hervat. De bouw lag tijdelijk stil door eerdere tegenvallers bij de sloop van partycentrum Nijhof, waar meer asbest werd aangetroffen dan vooraf was ingeschat en de constructie anders bleek dan op tekeningen stond aangegeven.

IsalaVandalisme60.jpg

Isala Silvolde blaast laatste schooldag af na vernielingen: ‘Er is nu echt een grens bereikt’

Het Silvoldse Isala college heeft besloten de laatste schooldag voor eindexamenleerlingen af te blazen. In aanloop naar de normaal feestelijke dag vol activiteiten op school zijn er meerdere bekladdingen en vernielingen geweest bij de school. Conrector Tom Noten kon niet anders dan de dag annuleren: “Er is nu echt een grens bereikt.”

Munitie.jpg

Jonge magneetvisser haalt honderden kogels uit Doetinchemse water: ‘Jongensdroom die uitkomt’

Wat begon als een gewone middag magneetvissen, eindigde maandag in een opmerkelijke ontdekking voor de 18-jarige Ronan Tilstra en zijn vrienden in Doetinchem. Tijdens het vissen haalde de groep een zwaar object uit het water. Al snel bleek het te gaan om een munitiekist, gevuld met honderden kogels.

Rechtbank Arnhem  goede.jpg

Ex-militair (23) uit Beek verdacht van handel in drugs en wapens, celstraf geëist

Hij zou gehandeld hebben in onder andere revolvers en gaspistolen en betrokken zijn bij MDMA-, crystal meth- en cocaïneproductie- en handel. De rechtbank in Arnhem behandelde deze maandag de zaak tegen een 23-jarige ex-militair uit Beek (gemeente Montferland).

LEV Isseldoks (16).JPG

LEV voelt zich thuis aan het water in Doetinchem: 'Eindelijk is de Oude IJssel echt betrokken'

Na jaren op een toplocatie in de binnenstad van Doetinchem heeft restaurant LEV de stap gezet naar een nieuwe plek aan de Oude IJssel, in de wijk Iseldoks. Een opvallende verhuizing, aangezien de oude locatie lag aan een drukke looproute richting het centrum. Toch bleek de stap minder spannend dan vooraf gedacht, mede door het nieuwe gebied rondom de Oude IJssel.