gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap wint van zwakke Limburgers

5f2bab8c14fac497689eb9effbbf3c56.jpg
Redactie REGIO8 |

De eerste kans van de wedstrijd was voor Fortuna, die via Marco Ospitalieri op de vuisten van Filip Bednarek direct kansrijk waren. De Graafschap werd vooral gevaarlijk via de rechterkant met Daryl van Mieghem. De rappe buitenspeler vergat De Graafschap op voorsprong te koppen, maar was even later uit een counter alsnog trefzeker. Oog in oog met doelman Miguel Santos faalde Van Mieghem niet en schoof 1-0 binnen.
Na rust voetbalde De Graafschap makkelijker dan de gefrustreerde Fortunezen. Fortuna kreeg via André Vidigal de kans op 1-1, maar doelman Bednarek stond in de weg. Daarna was De Graafschap beter en vergat invaller Tim Receveur 2-0 binnen te knikken. Na een goede combinatie tussen Receveur en Anthony van den Hurk kon Fabian Serrarens een kwartier voor tijd alsnog 2-0 maken. Van den Hurk vergat voor open doel daarna de derde Doetinchemse treffer te maken. 

Door deze overwinning heeft De Graafschap de aansluiting met de top van de Jupiler League. Volgende week gaan de Superboeren op bezoek in Amsterdam bij koploper Jong Ajax.

Foto: REGIO8

Lees ook

Loraine van Aalten.jpg

Doetinchemse Loraine (27) deelt haar verhaal in Over Mijn Lijk

Het leven van de 27-jarige Loraine van Aalten uit Doetinchem ziet er al enkele jaren anders uit dan dat van veel leeftijdsgenoten. In 2023 kreeg ze te horen dat ze eierstokkanker heeft en niet meer beter wordt. Om dat verhaal te delen met zoveel mogelijk mensen, is de Doetinchemse een van de deelnemers aan het seizoen van het BNNVARA-programma ‘Over mijn Lijk’.

685024511_1388645903305468_2465330173477600560_n.jpg

Brandweer Bergh helpt bij blussen natuurbrand ’t Harde

Brandweer Bergh heeft afgelopen avond en nacht geholpen met het bestrijden van de grote natuurbrand op een militair oefenterrein in ’t Harde. De Achterhoekse spuitgasten zijn inmiddels weer terug.

KinderboerderijDidam0.jpg

Beschimmeld eten en hondenpoep; kinderboerderij Didam klaar met dumpingen

Vrijwilligers van de kinderboerderij in Didam zijn boos. Keer op keer worden er dingen over het hek gegooid en daarmee bij de dieren gedumpt. Van beschimmeld eten tot hondenpoep en zelfs extra dieren. De maat is vol, dus gooien ze nu camerabeelden online om een dader op te sporen.

Ankersmid0.jpg

Hengeloër Ankersmid rijdt eerste én laatste keer Superbike op Varsselring: ‘Doodzonde’

Het Bronckhorster dorp Hengelo staat aan de vooravond van de jaarlijkse wegraces op de Varsselring. Voor Hengeloër Wesley Ankersmid krijgt het raceweekend een bijzonder karakter: de coureur maakt zijn debuut in de Superbike-klasse, terwijl dat meteen zijn laatste keer is. De klasse verdwijnt namelijk uit het International Road Racing Championship.

KERKETTEN0.jpg

Martinuskerk Etten komt met noodkreet: ‘Volstrekt onhaalbaar!’

De pas geopende Martinuskerk in Etten heeft een noodkreet gestuurd naar het college van de gemeente Oude IJsselstreek. Het bestuur van Stichting Erfgoed Martinuskerk zegt dat de huidige vergunningen en handhavingsmaatregelen het goed kunnen draaien van de kerk onder druk zetten. Volgens hen zijn de geluidsnormen ‘volstrekt onhaalbaar’ en beperken de regels de mogelijkheden flink.

Europabrug0.png

Onderhoud aan Europabrug Doetinchem: flinke hinder door werkzaamheden tot half juni

Weggebruikers die regelmatig over de Europabrug in Doetinchem rijden, moeten in mei en juni rekening houden met flinke hinder. De brug krijgt namelijk een flinke opknapbeurt. Daarbij wordt de weg op de brug meerdere keren deels of volledig afgesloten voor het verkeer.