Ulft, Netherlands

De Graafschap wint ook uit bij vv Ruurlo

Regio8 | 7 juli 2016 20:40 | Aangepast op 27 november 2021 13:24
De Graafschap had donderdagavond op Sportpark ’t Rikkelder weinig te duchten van tegenstander vv Ruurlo in de traditionele oefenwedstrijd. Twee goals van Marlon Versteeg, beiden op aangeven van Bryan Smeets, zorgden voor een 0-2 voorsprong na ruim 20 minuten spelen. Twee goals van zowel Vincent Vermeij als Dean Koolhof zorgden voor de 0-6 ruststand.

Net als in de openingswedstrijd tegen DZSV besloot trainer Jan Vreman daarna zijn team om te gooien om de jonge garde de kans te geven. Dankzij goals van beloftenspelers Aron de Koning (4) en Kabir Sabotic, en een goal van vaste kracht Piotr Parzyszek liepen de Superboeren uit naar een 0-13 eindstand. De volgende oefenwedstrijd van De Graafschap is zaterdagmiddag op bezoek bij FC Oss.

Opstelling eerste helft: Verstappen; Will, Vreman, Cicek, Keurntjes; Smeets, Diemers, Koolhof, Driver; Versteeg, Vermeij

Opstelling tweede helft
: Rondeel; Van den Berg, Vreman, El Malki, Defares; Konderak, De Koning, Huntelaar, El Hammouchi; Sabotic, Parzyszek

Lees ook

Auto raakt van de weg en botst tegen boom in Westendorp

Bij een eenzijdig ongeval op de Doetinchemseweg in Westendorp is zondagnacht een auto zwaar beschadi...

Het Grootste Kerstdiner verspreidt zich over de Achterhoek: 'Toch samen kerst vieren'

Mensen met een kleine beurs of die in eenzaamheid leven laten genieten van een gezellige kerst: dat ...

Keupers Kerst | Hans Keuper op bezoek bij de basisschool #1

De allermooiste tijd van het jaar is aangebroken: kerst! In de driedelige-serie Keupers Kerst gaat d...

Invaller Kwint redt De Graafschap: late overwinning in Oss

De Graafschap heeft zaterdag in de slotfase weten te winnen in Oss van TOP. De Doetinchemmers wisten...

Friese jongeren bieden excuses aan na beschadiging motorbeeld Hengelo: 'Dit is nooit de bedoeling geweest'

De diefstal van het iconische motor-standbeeld bij de Remigiuskerk in Hengelo is al een paar dagen d...

Geen straf voor dodelijk ongeval Laag-Keppel na gesprek met nabestaanden

De 48-jarige man uit Groenlo die in oktober 2024 in Laag-Keppel een dodelijk ongeluk veroorzaakte, k...