Ulft, Netherlands

De Graafschap wil driepunter na deceptie

Regio8 | 30 november 2018 15:53 | Aangepast op 30 november 2018 15:53

“We moeten het in standaardsituaties in ieder geval beter doen”, concludeert trainer De Jong. “We moeten ook zien dat we wel wat creëren, want we creëerden tegen FC Utrecht helemaal niks.” Erik Bakker sluit zich aan bij de woorden van zijn oefenmeester: “Het was gewoon slecht en dan schaam je je na de wedstrijd”, aldus de middenvelder, die zich schaamt voor het aanwezige publiek in Utrecht. “Er zijn bijna zeshonderd man wezen kijken en dan leg je zo’n wedstrijd op de mat, dat voelt gewoon heel slecht.” De Jong hoopt dat zijn speler lering trekken uit de verliespartij en mist wat venijn. “De spelers spreken elkaar elke week de waarheid, maar het is nog wel te lief. Vroeger gebeurden er hele andere dingen.”

De kracht van tegenstander PEC Zwolle ligt volgens Bakker bij hetgeen ze dit seizoen volgens hem nog niet hebben laten zien. “Vanuit positiespel tot kansen komen, maar ze zijn in de omschakeling ook erg gevaarlijk met de snelheid voorin”, weet de voormalig speler van de Blauwvingers. De Superboeren kunnen de bezoekers uit Zwolle pijn doen, maar dan moet het volgens Bakker anders dan vorige week. “Aan de bal willen we zoals altijd gewoon voetballen, want ook wij hebben dat dit seizoen nog te weinig laten zien.”

Omschakeling in systeem
Mogelijk kiest De Jong zaterdagavond voor een systeem met vier verdedigers. “Dat kan zeker, want we spelen morgen thuis en we willen gewoon die wedstrijd winnen”, aldus de trainer. “PEC heeft maar één punt meer dan wij, dus als we deze winnen staan we er opeens heel anders voor.” De omschakeling kan ten koste gaan van linksback Jordy Tutuarima, die vorig weekend een slechte wedstrijd speelde.

Vermoedelijke opstelling: Jurjus; Owusu, S. Nieuwpoort, Van de Pavert, L. Nieuwpoort; Olijve, Bakker, El Jebli; Narsingh, Serrarens, Van Mieghem.

Foto: REGIO8

Lees ook

‘Fanvak’ basisschool Beltrum juicht voor elke passerende wielrenner Olympia’s Tour

Het ‘fanvak’ op het schoolplein van de basisschool in Beltrum juicht elke renner toe die zojuist ges...

TALKSHOW | Vierde aflevering van Open Grensland/Offenes Grenzland

Streekomroep REGIO8 zendt de vierde aflevering van de talkshow Open Grensland/Offenes Grenzland uit...

Ludgerbeeld verhuist van Doetinchem naar Zelhem: 'Einde van een tijdperk'

Oud-werknemers en scholieren van het Ludger College hebben woensdagochtend afscheid genomen van het ...

Doetinchemse Sportverkiezing zet lokale helden in het zonnetje: ‘Dit is gewoon goud’

In een volle theaterzaal van het Amphion Theater zijn maandagavond verschillende sporters in het zon...

Zaak van dodelijke steekpartij op camping in Vorden geseponeerd

De 46-jarige man uit Enschede die begin dit jaar werd aangehouden als verdachte van betrokkenheid bi...

Geen gewonden na ongeval met giertank nabij Haarlo

Een automobilist is maandagavond in botsing gekomen met een bestuurder van een trekker en giertank i...