Ulft, Netherlands

De Graafschap weet weer wat winnen is

Regio8 | 16 september 2016 22:28 | Aangepast op 16 september 2016 22:28
De Superboeren begonnen sterk aan de wedstrijd en creeerden flink wat kansen. In de negentiende minuut zorgde Piotr Parzyszek met een volley uit een corner voor de openingstreffer. De rest van de eerste helft bleef De Graafschap de bovenliggende partij, maar wist niet meer tot scoren te komen.

In de tweede helft bleef De Graafschap aandringen en dat leidde in de zestigste minuut tot de 2-0. Anthony van den Hurk reageerde scherp op een afgeslagen bal en scoorde zijn eerste goal voor de Superboeren. Drie minuten later was het de beurt aan Alexander Bannink om, wederom uit de rebound, voor zijn eerste goal van het seizoen te tekenen: 3-0.

Door de overwinning klimt De Graafschap over FC Emmen naar de negende plaats op de ranglijst. Aanstaande dinsdag wacht de bekerontmoeting in het Noorden tegen sc Heerenveen.
Foto: REGIO8

Lees ook

Opnieuw explosie op Veemarkt Doetinchem, waarschijnlijk geen link met eerder incident

In de nacht van zondag op maandag is er een zware explosie geweest op de Veemarkt in Doetinchem. Ond...

Effectief De Graafschap wint ruim bij RKC Waalwijk

De Graafschap heeft zondagmiddag een overtuigende overwinning geboekt. De ploeg van trainer Marinus ...

Auto op de kop in de sloot bij Halle

Een auto is zaterdagmiddag rond 14.15 uur is op de Varsseveldseweg (N330) bij Halle op de kop in de ...

Brandweer rukt uit voor verbrande pizza in Ulft

De brandweer van Gendringen is vrijdagavond uitgerukt voor een melding van een woningbrand in Ulft. ...

COMMENTAAR | Interpretatie van cursus komt burgemeester slecht uit, maar geen leugens

COMMENTAAR | Burgemeester Anne-Marie Fellinger van Montferland heeft veel ophef gemaakt over het woo...

Achterhoeker Devin Haen voor het eerst opgeroepen voor Jong Oranje

De Achterhoekse voetballer Devin Haen is voor het eerst opgeroepen voor Jong Oranje. De 21-jarige aa...