Ulft, Netherlands

De Graafschap verslaat FC Emmen op Open Dag

Regio8 | 12 augustus 2017 19:27 | Aangepast op 12 augustus 2017 19:27
In de vermakelijke eerste helft nam De Graafschap al vroeg de voorsprong. Binnen vijf minuten trof aanvaller Daryl van Mieghem doel nadat zijn vrije trap door niemand meer werd aangeraakt. De Doetinchemmers waren dreigend en beloonden dat na twintig minuten met de 2-0. Wederom was het Van Mieghem die de bal ditmaal onder doelman Dennis Telgenkamp doorschoof. De rappe aanvaller wist na een half uur zelfs zijn derde van de middag te maken en bepaalde daarmee de ruststand op 3-0.

De tweede helft was een stuk minder aangenaam, al kwam de ploeg van trainer Henk de Jong ook niet in de problemen op een regenachtige Vijverberg. Het Drentse doelpunt werd in de slotminuut gemaakt door Omran Haydary die zich langs de broertjes Nieuwpoort wist te wurmen. Inmiddels is duidelijk geworden dat Sven Nieuwpoort de nieuwe aanvoerder van De Graafschap is. Het seizoen voor de Superboeren start over negen dagen (maandag 21 augustus) op bezoek in Eindhoven bij Jong PSV.

Opstelling: Bednarek; Tutuarima (80. Van Overbeek), Abena, S. Nieuwpoort, L. Nieuwpoort, Driver; Diemers, Serrarens (80. El Jebli), Receveur; van den Hurk, van Mieghem (65. Ars).

Foto: REGIO8

Lees ook

Auto op de kop in de sloot bij Halle

Een auto is zaterdagmiddag rond 14.15 uur is op de Varsseveldseweg (N330) bij Halle op de kop in de ...

Brandweer rukt uit voor verbrande pizza in Ulft

De brandweer van Gendringen is vrijdagavond uitgerukt voor een melding van een woningbrand in Ulft. ...

COMMENTAAR | Interpretatie van cursus komt burgemeester slecht uit, maar geen leugens

COMMENTAAR | Burgemeester Anne-Marie Fellinger van Montferland heeft veel ophef gemaakt over het woo...

Achterhoeker Devin Haen voor het eerst opgeroepen voor Jong Oranje

De Achterhoekse voetballer Devin Haen is voor het eerst opgeroepen voor Jong Oranje. De 21-jarige aa...

Petitie vóór asielopvang Eibergen overhandigd als tegengeluid

Een groep Eibergenaren zag het protest tegen de komst van een vluchtelingenopvang in het dorp van 18...

De Hoeksteen maakt plaats voor woningen in het hart van Gendringen

Het voormalige schoolgebouw van De Hoeksteen in Gendringen wordt binnenkort gesloopt om plaats te ma...