Ulft, Netherlands

De Graafschap verlengt contract met smaakmaker Neghli

De Graafschap heeft de optie in het contract van aanvaller Camiel Neghli gelicht. Hiermee ligt de speler uit de eigen jeugd vast tot 2024.
Dean van het Laar | 3 februari 2023 20:58 | Aangepast op 3 februari 2023 20:58
“We zijn enorm tevreden met de ontwikkeling die Camiel doormaakt”, vertelt technisch manager Peter Bijvelds over de beslissing. “Er was dus bij ons ook helemaal geen twijfel of we deze optie zouden lichten. Camiel is dit seizoen een vaste basisspeler en een jongen uit onze eigen jeugd, die we graag willen behouden met het oog op de toekomst. Door de optie ligt hij nu zeker vast tot 2024.”

Neghli speelde dit seizoen al 22 wedstrijden voor de Achterhoekse club. Daarin kwam hij vijf keer tot scoren. Ook gaf hij al drie assists.

Foto: REGIO8

Lees ook

Dinsdag hitteplan van kracht in Achterhoek wegens tropische temperaturen

Vanaf dinsdagochtend 10.00 uur is het Nationaal Hitteplan van kracht in de Achterhoek en de rest van...

Borculo blijft na honderd jaar nog altijd in de ban van cycloon: 'Het leeft nog steeds'

Honderd jaar geleden werd Borculo getroffen door een verschrikkelijke natuurramp. Op 10 augustus 192...

Biografie Bennie Jolink wordt gepresenteerd in de kerk van Loil

De biografie van Bennie Jolink wordt donderdag 18 september gepresenteerd in de Eventkerk in Loil. H...

Energiek De Graafschap wint in eigen huis van VVV

De Graafschap is het nieuwe seizoen goed begonnen. Op de eigen Vijverberg werd met 3-2 gewonnen van ...

Busje gaat in vlammen op in buitengebied van Didam

In het buitengebied van Didam is vrijdagavond een werkbus volledig afgebrand. Hoe de brand is ontsta...

REGIO8 doet ook dit seizoen live verslag van De Graafschap

Ook dit jaar zijn de wedstrijden van De Graafschap live te beluisteren in het programma 8SPORT op ra...