gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap vergeet beloning te pakken

2c2bca78bf04c6759238f4cccf14f779.jpg
Redactie REGIO8 |

De Graafschap speelde in de eerste helft energiek en domineerde de wedstrijd. Daryl van Mieghem trof de vuisten van doelman Sonny Stevens en Youssef El Jebli schoof een onmisbare kans naast het doel van de Eagles. Een vlammend schot van Mark Diemers spatte uiteen op de lat. Aan het eind van de eerste helft kropen de Deventenaren iets meer uit hun schulp. In de blessuretijd schoot Pieter Langedijk uit het niets 0-1 langs doelman Filip Bednarek binnen.

Na rust zocht De Graafschap nadrukkelijk naar de terechte gelijkmaker. Die volgde na 60 minuten via Sjoerd Ars, die een voorzet van Jordy Tutuarima in de lange hoek wist binnen te koppen. De Graafschap zocht vervolgens de winnende treffer, maar speelde zichzelf langzamerhand leeg. Go Ahead werd daardoor gevaarlijk en Joey Suk schoot van afstand maar net langs de paal. Ars verzuimde in blessuretijd zijn tweede van de middag te maken.

Door dit gelijkspel staat De Graafschap nu op de zesde plaats in de Jupiler League. Volgende week gaan de Doetinchemmers op bezoek in Dordrecht.

Foto: REGIO8

Lees ook

Olympias Tour Beltrum 2026 tijdrit (3).jpg

Thuisetappe Olympia’s Tour voor vijf Achterhoekers: ‘Koersen in de achtertuin’

Een fris Beltrum was donderdagmiddag gastdorp van de tijdrit in de vijfdaagse Olympia’s Tour. De wedstrijd is extra speciaal voor drie wielrenners en twee ploegleiders. Zij schitteren in de oudste etappekoers van ons land in hun eigen streek.

BFT0.png

Jannes, Boh Foi Toch en Kaiser Chiefs komen naar de Zwarte Cross 2026

De organisatie van de Zwarte Cross heeft opnieuw een reeks nieuwe namen bekendgemaakt. Onder meer Jannes, Boh Foi Toch en de Britse band Kaiser Chiefs zijn toegevoegd aan het programma.

HuisBargh0.png

Kasteel Huis Bergh heropent in september na grootschalige restauratie

Het gerestaureerde kasteel Huis Bergh opent op zaterdag 19 september opnieuw zijn deuren voor publiek. In de honderd dagen voorafgaand aan de opening is er een speciaal ‘aftelprogramma’ om te vieren dat het kasteel weer te bezoeken is.

IMG_8053.JPG

Toeloop bij bouwplannen Gorssel: hoop op woning, maar inschrijving nog niet mogelijk

De belangstelling voor het woningbouwplan in het noordelijk deel van de Smitskamp in Gorssel is groot. Tijdens een inloopbijeenkomst in de Brinkkerk trok het plan een constante stroom bezoekers. Inschrijven voor een woning is echter nog niet mogelijk, benadrukt de gemeente Lochem.

KERKETTEN10.jpg

Ettense kerk ondergaat complete metamorfose: ‘Mensen werden emotioneel’

Na vier jaar voorbereiden en bijna een jaar intensief verbouwen is de Martinuskerk in Etten weer open. Niet meer alleen als kerk, maar als multifunctionele ontmoetingsplek met vier verschillende ruimtes. Volgens uitbater Stan Theunissen en voorzitter Peter Ketelaar moet het gebouw uitgroeien tot het nieuwe hart van het dorp.

DruRaad.jpg

Oude gemeenteraad moet stemmen of DRU-subsidie eerder overgemaakt wordt

Hoewel de uitslag van de verkiezingen al vastgesteld is en de raadsleden de nieuwe verhoudingen in de raad weten, vergadert de gemeenteraad van Oude IJsselstreek donderdag nog in oude samenstelling. Hét verkiezingsonderwerp staat weer op de agenda; het DRU Industriepark.