gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap vergeet beloning te pakken

2c2bca78bf04c6759238f4cccf14f779.jpg
Redactie REGIO8 |

De Graafschap speelde in de eerste helft energiek en domineerde de wedstrijd. Daryl van Mieghem trof de vuisten van doelman Sonny Stevens en Youssef El Jebli schoof een onmisbare kans naast het doel van de Eagles. Een vlammend schot van Mark Diemers spatte uiteen op de lat. Aan het eind van de eerste helft kropen de Deventenaren iets meer uit hun schulp. In de blessuretijd schoot Pieter Langedijk uit het niets 0-1 langs doelman Filip Bednarek binnen.

Na rust zocht De Graafschap nadrukkelijk naar de terechte gelijkmaker. Die volgde na 60 minuten via Sjoerd Ars, die een voorzet van Jordy Tutuarima in de lange hoek wist binnen te koppen. De Graafschap zocht vervolgens de winnende treffer, maar speelde zichzelf langzamerhand leeg. Go Ahead werd daardoor gevaarlijk en Joey Suk schoot van afstand maar net langs de paal. Ars verzuimde in blessuretijd zijn tweede van de middag te maken.

Door dit gelijkspel staat De Graafschap nu op de zesde plaats in de Jupiler League. Volgende week gaan de Doetinchemmers op bezoek in Dordrecht.

Foto: REGIO8

Lees ook

lochem gemeentehuis0.jpg

Lochem wil ouderenzorg en wonen op elkaar afstemmen

De gemeente Lochem wil binnenkort aan de slag met plannen om wonen en zorg beter op elkaar af te stemmen. Ouderen staan daarbij centraal. Het doel is dat inwoners zo lang mogelijk zelfstandig kunnen blijven wonen, met voldoende passende woningen en goede zorgmogelijkheden.

De Achterhoek in en uit: extra reistijd door wegwerkzaamheden rond Zutphen

Automobilisten van en naar de Achterhoek moeten de komende weken rekening houden met extra reistijd door werkzaamheden aan provinciale wegen rond Zutphen. Vooral tussen 20 april en 15 mei 2026 wordt forse verkeershinder verwacht, omdat dan tegelijk wordt gewerkt aan de N348 en de N314.

Strijd om zwembad Elten op scherp: ‘Sluiting is geen optie’

Meer dan duizend bezoekers per week, een belangrijke rol voor zwemles en gezondheid, en toch staat het Burgerbad in Elten onder druk. Een groeiende groep inwoners verzet zich via een petitie tegen sluiting, terwijl de gemeente Emmerich waarschuwt dat een tweede zwembad financieel heel moeilijk haalbaar is.

Stemmen0.png

Meekijken, vastlopende scootmobiels en opvallende posters: dit gebeurde er in Achterhoekse stemlokalen

In de week van de gemeenteraadsverkiezingen kijken we nog één keer terug. De stemmen zijn geteld, zelfs op kandidaatniveau, en ook alle verslagen vanuit de stemlokalen zijn inmiddels openbaar. Daarin staan opvallend veel bijzondere en soms ongemakkelijke situaties.

WhatsApp Image 2026-03-20 at 15.35.22.jpeg

Brand in houtkachel Borculo: geen gewonden

Bij een houtbedrijf aan de Parallelweg in Borculo woedde vrijdagmiddag een brand. De brandweer kwam ter plaatse, er waren geen gewonden.

VBGRAADO0.jpg

De Graafschap wacht topaffiche tegen gepromoveerd ADO: 'Verwacht ze gewoon op oorlogssterkte'

De Graafschap neemt het zondagmiddag op tegen koploper ADO Den Haag. De Hagenezen vierden dinsdag al feest, nadat ze ruim voor het einde van het seizoen promotie veiligstelden. Toch verwacht trainer Marinus Dijkhuizen niet dat dat invloed zal hebben op het duel in Doetinchem.