gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap vergeet beloning te pakken

2c2bca78bf04c6759238f4cccf14f779.jpg
Redactie REGIO8 |

De Graafschap speelde in de eerste helft energiek en domineerde de wedstrijd. Daryl van Mieghem trof de vuisten van doelman Sonny Stevens en Youssef El Jebli schoof een onmisbare kans naast het doel van de Eagles. Een vlammend schot van Mark Diemers spatte uiteen op de lat. Aan het eind van de eerste helft kropen de Deventenaren iets meer uit hun schulp. In de blessuretijd schoot Pieter Langedijk uit het niets 0-1 langs doelman Filip Bednarek binnen.

Na rust zocht De Graafschap nadrukkelijk naar de terechte gelijkmaker. Die volgde na 60 minuten via Sjoerd Ars, die een voorzet van Jordy Tutuarima in de lange hoek wist binnen te koppen. De Graafschap zocht vervolgens de winnende treffer, maar speelde zichzelf langzamerhand leeg. Go Ahead werd daardoor gevaarlijk en Joey Suk schoot van afstand maar net langs de paal. Ars verzuimde in blessuretijd zijn tweede van de middag te maken.

Door dit gelijkspel staat De Graafschap nu op de zesde plaats in de Jupiler League. Volgende week gaan de Doetinchemmers op bezoek in Dordrecht.

Foto: REGIO8

Lees ook

TedKok10.jpg

Didammer Ted Kok toch door als wethouder

Hij had aangekondigd iets anders te gaan doen na 32 jaar wethouderschap. Maar van zijn aangekondigde pensioen komt niets terecht. Ted Kok laat Aalten achter zich en wordt wethouder in Westervoort voor Wij Westervoort. Deze partij gaat de komende jaren een coalitie vormen met GroenLinks-PvdA.

e248070d-9753-4a79-ab12-91415a01a44b.jpg

Grote brand bij meubelfabriek in Borculo

Bij een meubelfabriek in Borculo is donderdagmiddag een grote brand ontstaan. De brandweer is met meerdere eenheden ter plaatste.

De Belevenis0.jpg

Geen lichtjesfestijn 'De Belevenis' in Engbergen dit jaar

Voorlopig komt er geen nieuwe editie van De Belevenis in Gendringen. De organisatie laat via een bericht op Facebook weten dat er in 2026 geen editie van de lichtjesroute plaatsvindt in natuurgebied Engbergen. Het is echter niet zo dat de stekker uit het evenement is getrokken.

Wiersse20.jpg

Zuivelfabriek De Wiersse bij Vorden voorgedragen als monument

De voormalige zuivelfabriek op landgoed De Wiersse in Vorden is door het college van burgemeester en wethouders van Bronckhorst voorgedragen als gemeentelijk monument. Het gaat om het fabriekspand aan de Zuivelweg, de bijbehorende paardenschuur en de karakteristieke schoorsteen.

Matjes0.jpg

Tapijttegels lokken reptielen in Gorssel: onderzoek voor realisatie woningbouw

Langs de bosrand en de akker in de hoek van de Kozakkenweg en de Elfuursweg in Gorssel liggen opvallende tapijttegels. Dat is geen afval, maar ze vormen een belangrijk hulpmiddel om beschermde reptielen op te sporen. Er staat informatie bij. In het gebied Gorssel-Noordoost, verrijzen de komende jaren tot 250 woningen, waarvoor momenteel uitgebreid natuuronderzoek wordt gedaan.

04 slingeland ziekenhuis0.png

Slingeland Ziekenhuis Doetinchem vreest dat regionale zorg verdwijnt door strenge normen

Complexe behandelingen bij kanker en vaatziekten worden steeds vaker alleen nog uitgevoerd in ziekenhuizen die deze ingrepen vaak doen. Haalt een ziekenhuis de vastgestelde norm niet, dan mag het die zorg niet meer aanbieden. Ook niet als de kwaliteit van de zorg goed is. Het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem vreest dat regionale ziekenhuizen daardoor kwalitatieve zorg kunnen kwijtraken.