Ulft, Netherlands

De Graafschap vergeet beloning te pakken

Regio8 | 15 oktober 2017 15:07 | Aangepast op 15 oktober 2017 15:07

De Graafschap speelde in de eerste helft energiek en domineerde de wedstrijd. Daryl van Mieghem trof de vuisten van doelman Sonny Stevens en Youssef El Jebli schoof een onmisbare kans naast het doel van de Eagles. Een vlammend schot van Mark Diemers spatte uiteen op de lat. Aan het eind van de eerste helft kropen de Deventenaren iets meer uit hun schulp. In de blessuretijd schoot Pieter Langedijk uit het niets 0-1 langs doelman Filip Bednarek binnen.

Na rust zocht De Graafschap nadrukkelijk naar de terechte gelijkmaker. Die volgde na 60 minuten via Sjoerd Ars, die een voorzet van Jordy Tutuarima in de lange hoek wist binnen te koppen. De Graafschap zocht vervolgens de winnende treffer, maar speelde zichzelf langzamerhand leeg. Go Ahead werd daardoor gevaarlijk en Joey Suk schoot van afstand maar net langs de paal. Ars verzuimde in blessuretijd zijn tweede van de middag te maken.

Door dit gelijkspel staat De Graafschap nu op de zesde plaats in de Jupiler League. Volgende week gaan de Doetinchemmers op bezoek in Dordrecht.

Foto: REGIO8

Lees ook

Winst voor De Graafschap in ontsierde derby: supporters gewond terug naar Achterhoek

De Graafschap heeft donderdagavond met 1-2 gewonnen van Vitesse. Door een late treffer van aanvoerde...

Doetinchem draagt Koningsdag-stokje over aan Dokkum: 'Ik zou Normaal willen overnemen'

Het is inmiddels alweer bijna acht maanden geleden, maar toen stond heel Doetinchem op zijn kop tijd...

Groei van het aantal pabo-studenten zet zich voort in Doetinchem

Iselinge Hogeschool in Doetinchem ziet dit studiejaar opnieuw een groei in het aantal nieuwe student...

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...