gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap vecht zich voorbij Jong Ajax

b4aeaba720cb40addef754fcfb253918.jpg
Redactie REGIO8 |

De Graafschap zette vanaf begin af aan druk op de Amsterdammers. Binnen een kwartier zorgde dat voor de 1-0 van Van den Hurk, die een voorzet vanaf rechts achter doelman Norbert Alblas werkte. Daarna begon Jong Ajax, met onder meer miljoenenaankoop David Neres in de basis, te voetballen en was het tempo onnavolgbaar. Logischerwijs werd het 1-1 nadat Vaclav Cerny uit een prima aanval vrij kon inschieten. Voor rust maakte Frenkie de Jong er zelfs 1-2 van.

De Graafschap begon na rust direct strijdbaar en maakte het daarmee de beloftenploeg moeilijk. Na een kopbal van Piotr Parzyszek op de doelman kon Van den Hurk de rebound binnen schieten: 2-2. De Graafschap hunkerde daarna naar de overwinning. Die kwam er in de slotfase, toen Van den Hurk op prachtige wijze een fraaie voorzet van invaller Dean Koolhof achter doelman Alblas kopte.

Door deze overwinning gaan de Superboeren gedeeld aan kop in de vierde periode met RKC Waalwijk. Maandag speelt De Graafschap zijn volgende wedstrijd uit tegen Helmond Sport.

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-04-02 at 09.39.14.jpeg

Zwarte Cross past festivalterrein aan: dit gaat er veranderen

De Zwarte Cross pakt komende editie flink uit met een nieuwe terreinindeling, opvallende podia en een uitbreiding van de motorcrosscompetitie. Bezoekers moeten misschien even wennen, maar volgens de organisatie wordt het festival vooral 'logischer en beter bereikbaar'.

Fatbike112.jpg

Geweldsincident in Doetinchem: verdachte aangehouden

Bij een geweldsincident in Doetinchem is een persoon gewond geraakt. De politie heeft een verdachte weten aan te houden.

1AprilOverzicht.jpg

1 april in de Achterhoek: dit waren de beste grappen

Dat bedrijven en organisaties niet vies zijn van een 1 aprilgrap, bleek ook dit jaar weer in de Achterhoek. Van een neppe Videolandserie tot een ‘luiaardachtbaan’ en opvallend veel AI-grappen: creativiteit was er volop.

Vulcanus40.jpg

IJzergieterij Vulcanus in Doetinchem dicht: 'We moeten 132 jaar aan zooi opruimen'

Het hing al even in de lucht, maar nu is het definitief: ijzergieterij Vulcanus in Langerak stopt. De 132 jaar oude fabriek sluit haar deuren, en daarmee komt er ook een einde aan een eeuwenlange industrie in de gemeente Doetinchem.

School100jaar0.jpg

Eeuwfeest voor basisschool Pius X in Varsselder: 'We bloeien'

Feest op basisschool Pius X in Varsselder. De school bestaat op 1 april precies honderd jaar en dat wordt in het dorp groots gevierd. Met een volle themaweek, activiteiten voor jong en oud en hulp van verenigingen is het volgens de organisatie vooral een feest van én voor het hele dorp.

lintjes raad 22-26.jpg

Twaalf raadsleden nemen afscheid in Bronckhorst, drie ontvangen koninklijke onderscheiding

Twaalf raadsleden van de gemeente Bronckhorst hebben dinsdagavond afscheid genomen van de Bronckhorster politiek. Drie van hen zijn opgenomen als Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Burgemeester Patrick van Domburg reikte op 31 maart de koninklijke onderscheidingen in de raadszaal in Hengelo uit.