Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap te laat wakker in Zwolle

bc99231b265cf1c85769cb78fbff4d9e.jpg
Redactie REGIO8 |
In de eerste helft was PEC Zwolle gevaarlijker dan De Graafschap. Lars Veldwijk schoot na enkele minuten oog in oog met Hidde Jurjus op de voet van de doelman, maar na een half uur was het toch raak. Bryan Smeets leverde de bal slordig in bij Veldwijk, die de bal bracht bij Stef Nijland. Nijland schoot in het open doel raak: 1-0. Een paar minuten later was het wederom Veldwijk met een assist. Ditmaal bracht hij de bal met de borst bij Nijland. De aanvallende middenvelder haalde hard uit en schoot raak: 2-0. Youssef El Jebli was voor rust nog vlakbij 2-1.

De Graafschap kwam na rust beter voor de dag. Na 60 minuten leverde dat ook een doelpunt op. Invaller Nathan Kabasele schoot door de benen van doelman Mickey van der Hart raak: 2-1. De Graafschap ging op zoek naar de gelijkmaker en had Zwolle onder druk, maar uiteindelijk kwam de Zwolse overwinning niet meer in gevaar.

Door deze nederlaag blijft De Graafschap hekkensluiter van de Eredivisie. Volgende week komt Roda JC op bezoek in Doetinchem.

Lees ook

lochem gemeentehuis0.jpg

Omwonenden azc Lochem kunnen tot duizend euro krijgen voor veiligheidsmaatregelen

De gemeente Lochem wil omwonenden en ondernemers bij de opvanglocatie aan de Ampsenseweg financieel tegemoetkomen voor maatregelen die hun gevoel van veiligheid en leefbaarheid vergroten. Maximaal 24 aanvragers die wonen of ondernemen aan de Ampsenseweg kunnen daarvoor duizend euro krijgen.

Foto kelneren.jpg

Achterhoekse kelner na veertig jaar tijdens carnaval zijn houvast kwijt

Het is een groot gemis voor Ton Rouwhorst. De Achterhoekse kelner van 72 jaar raakte vrijdag 6 februari tijdens het carnaval zijn geliefde dienblad kwijt. Na een avond sjouwen met volle bladen bier bij het ’t Molentje in Silvolde raakte de Lichtenvoordenaar zijn ‘instrument’ kwijt. Iedere dag hoopt hij op het telefoontje met het nieuws dat zijn kelnersblad is gevonden.

SMIDSSTRAAT 2.jpg

Werkzaamheden Magnoliastraat en Smidsstraat in Zelhem gaan van start

De gemeente Bronckhorst start op donderdag 19 februari met werkzaamheden aan de Smidsstraat en Magnoliaweg in Zelhem. Het doel van de werkzaamheden is om het centrumgebied veiliger, groener en aantrekkelijker te maken. De werkzaamheden kunnen tijdelijk voor hinder zorgen voor omwonenden en verkeer.

NormaalLochem0.png

Normaal ook in 2026 op Hemelvaartsdag in Lochems openluchttheater

De mannen van Normaal maken donderdag 14 mei weer hun opwachting in het Openluchttheater Lochem. In De Zandkuil viert de Achterhoekse band van Bennie Jolink haar 51e verjaardag.

917b02d28ae4378d19bee50f87da54133d8151b4.png

Voetbaldroom voor Sanne komt uit: aanmeldingen voor nieuw G-team in Wehl stromen binnen

De grote droom van de 9-jarige Sanne komt steeds dichterbij. Na haar oproep om een eigen G-team op te richten bij Concordia Wehl is het balletje gaan rollen, en hoe. De aanmeldingen stroomden binnen en inmiddels staat de teller op twaalf enthousiaste kinderen.

DRUGSLAB_GENDRINGEN.jpg

Nijmegenaar krijgt negen jaar cel voor drugslabs in Achterhoek

Een 43-jarige man uit Nijmegen is door de rechtbank veroordeeld tot negen jaar cel voor zijn rol bij meerdere drugslabs, onder meer in Doetinchem en Gendringen. Vooral in de Achterhoek liet zijn werkwijze diepe sporen na. In Gendringen werd bijna 19.000 kilo chemisch drugsafval gedumpt in een mestkelder.