gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap stap dichter bij nacompetitie

5c287a0ef9db576c22d71fbaafedf0fd.jpg
Redactie REGIO8 |
Het eerste moment van de wedstrijd was voor De Graafschap. Vincent Vermeij pegelde een bal hard op de lat boven doelman Filip Bednarek. Aan de andere kant kon Ruud Boymans de thuisploeg op voorsprong zetten, maar zijn poging kwam op de vuisten van doelman Hidde Jurjus. Vermeij was even later in de 38e minuut wel trefzeker. Ted van de Pavert bracht de bal voor het doel, waardoor Vermeij alleen maar hoefde in te tikken: 0-1.

In de tweede helft overleefde De Graafschap met kunst en vliegwerk de storm van FC Utrecht. Tot driemaal toe werd de bal van de lijn gehaald, onder meer door Bryan Smeets. In de counter gaf De Graafschap het enige juiste antwoord. Nathaniel Will gaf een uitstekende voorzet op Vermeij, die de bal prachtig achter doelman Bednarek kopte: 0-2. Ook na de 0-2 bleef FC Utrecht op zoek naar het doelpunt, maar vele kansen werden om zeep geholpen.

Door deze overwinning vergroot De Graafschap het gat met hekkensluiter Cambuur tot vijf punten, dat donderdagavond zelf in actie komt tegen Willem II. De Graafschap speelt nog tegen AZ en Ajax.

Lees ook

KerkEtten50.jpg

Geen extra subsidie voor hoger uitgevallen bouwkosten Martinuskerk Etten

Stichting Martinuskerk Etten trekt aan het kortste eind in een geschil over de subsidie met de gemeente Oude IJsselstreek. De kerk wilde dertig procent van de totale bouwkosten ontvangen, de gemeente gaat hier niet in mee.

InfoavondKeppelWindmolens Omroep GLD.jpg

Onrust bij informatieavond over windpark in Keppel, groepje loopt boos weg

Een informatieavond over het geplande windpark in Keppel-Eldrik heeft dinsdagavond voor onrust gezorgd in een vol Hessencafé in Hoog-Keppel. Ongeveer 150 belangstellenden kwamen af op de plannen van GreenTrust en Landgoed Keppel voor mogelijk vier tot zes windmolens met een tiphoogte van 230 tot 270 meter.

terborgseweg drone 20.jpg

Opvanglocatie Terborgseweg Doetinchem in de zomer open: vergunning terecht verleend

De voorbereidingen voor de opvanglocatie van asielzoekers aan de Terborgseweg 138 in Doetinchem mogen doorgaan. Dat laat de gemeente weten samen met het COA aan omwonenden middels een brief. Volgens de gemeente zijn de ingediende bezwaren tegen de vergunning behandeld en is geconcludeerd dat deze ‘terecht is verleend’. Wel blijkt uit een risicoanalyse dat er nog tientallen risicopunten zijn waar de gemeente en COA mee aan de slag moeten voor de locatie kan openen.

wesenthorst3.jpg

Voormalig schoolgebouw de Wesenthorst in Ulft wordt toch gesloopt

Het pand van voormalig middelbare school de Wesenthorst in Ulft gaat tóch aan de grond. Het gebied rond de oude school in het centrum wordt stevig aangepakt de komende jaren. In eerste instantie zouden delen van het pand een nieuwe invulling krijgen, zodat het kon blijven staan, nu blijkt dat niet haalbaar.

AnnieWandeldagen0.png

Annie (89) loopt al twintig keer mee met Achterhoekse Wandeldagen: ‘Ben blij dat ik het nog kan’

Tijdens de twintigste editie van de Achterhoekse wandeldagen is het tijd voor een feestje bij de organisatie. Ook voor Annie Banning uit Wehl is het een speciale editie omdat ze ook al twintig keer meeloopt. Ondanks haar 89-jarige leeftijd loopt ze nog altijd even enthousiast mee.

Esbro50.jpg

Esbro shop verhuist naar hartje Wehl: ‘De grootste kippenwinkel van Europa’

De winkel die nu naast de kippenslachterij zit op het A18 Bedrijvenpark gaat medio juli verhuizen naar Wehl en trekt in het leegstaande supermarktpand waar voorheen de Boni zat. Daarmee groeit de shop van 50 naar 750 vierkante meter en wil het meer aanbieden dan alleen kip.