Ulft, Netherlands

De Graafschap speelt tegen FC Dordrecht

De Graafschap heeft een nieuwe tegenstander gevonden voor de oefenwedstrijd van zaterdag. FC Eindhoven kan de wedstrijd niet spelen, waardoor FC Dordrecht nu de opponent is.
Regio8 | 16 juli 2021 10:33 | Aangepast op 16 juli 2021 10:33
De eerstedivisionist uit Noord-Brabant heeft te maken met personele problemen waardoor ze het duel niet kunnen spelen. Met FC Dordrecht heeft De Graafschap op korte termijn een nieuwe tegenstander gevonden. De wedstrijd wordt nog altijd zaterdagmiddag om 14.00 uur gespeeld op het complex van vv Doetinchem. Gekochte kaarten blijven volgens de Doetinchemse voetbalclub geldig.

Het duel met competitiegenoot FC Dordrecht is voor De Graafschap de derde oefenwedstrijd van de voorbereiding. Eerder werden ontmoetingen met IJsselmeervogels (1-3) en Sportclub Silvolde (0-4) winnend afgesloten.

Foto: REGIO8

Meest gelezen

De Bankzitters en Duitse popzangeres Nena zetten Huntenpop Ulft op z’n kop

Nick Hermsen | Caitlin Sturris | 23 aug 2025 18:47

Lees ook

Maartje van Huijstee verruilt filmset voor ruwe zee op zeilboot

Ze wilde er even tussenuit. Maartje van Huijstee (31) uit Lochem, freelance assistent-productieleide...

Bengevoord geridderd: ‘Hij heeft Winterswijk echt gedragen’

Joris Bengevoord heeft woensdag afscheid genomen van de Winterswijkers, de Achterhoekers en de Duits...

Code geel voor de Achterhoek, kans op stevige onweersbuien

Het KNMI heeft donderdagochtend code geel afgegeven voor de Achterhoek vanwege stevige regen- en onw...

Stokkum krijgt uitgebreide 30 km-zone: ‘Belangrijke eerste stap’

Het verkeer in Stokkum gaat een stuk trager worden. De gemeente Montferland breidt de 30 km-zone fli...

Fietsster gewond na aanrijding in Doetinchem

Een vrouw is woensdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding tussen twee fietsers in Doetinchem. De...

Brand in tuin Doetinchem snel geblust

In een achtertuin aan de Kloosstraat in Doetinchem is woensdagmiddag brand uitgebroken. Rond 15.00 u...