Ulft, Netherlands

De Graafschap speelt inhaalduel met FC Dordrecht op maandag

De Graafschap speelt het inhaalduel met FC Dordrecht op maandagavond 4 december. De wedstrijd zou eigenlijk maandagavond worden gespeeld, maar werd afgelast vanwege het slechte veld.
Jasper Hazelaar | 28 november 2023 15:18 | Aangepast op 28 november 2023 15:18
Vanwege de hevige regenval van de voorgaande dagen was het maandag volgens de KNVB niet mogelijk om te voetballen op De Vijverberg. Inmiddels is er door de voetbalbond dus alweer een nieuwe datum gevonden. De inhaalwedstrijd begint maandagavond om 20.00 uur, dezelfde tijd als het duel afgelopen maandag gespeeld zou worden.

Voor de wedstrijd tegen FC Dordrecht wacht er vrijdagavond eerst nog een uitwedstrijd. De ploeg van trainer Jan Vreman gaat dan op bezoek bij hekkensluiter TOP Oss.

Foto: REGIO8

Lees meer over:

De Graafschap|Voetbal|Doetinchem|

Lees ook

Franse aanvaller Kaninda tekent contract bij De Graafschap

Nathan Kaninda heeft zijn eerste contract bij De Graafschap getekend. De 21-jarige Franse aanvaller ...

Griek Theodoridis gaat voor succes in de Achterhoek: ‘Alles is mogelijk dit seizoen’

Na Kostas Dedeletakis en Giannis Mystakidis is er nieuw Grieks bloed gearriveerd op De Vijverberg. D...

Avontuur voor Jan Vreman: Officieel gepresenteerd bij Cape Town City FC

Jan Vreman is maandag officieel gepresenteerd als de nieuwe trainer van het Zuid-Afrikaanse Cape Tow...

De Graafschap boekt tegen Olympic Charleroi eenvoudig derde oefenzege

De Graafschap heeft zaterdagmiddag op een goed gevuld Sportpark Zuid in Aalten een overtuigende 2-0 ...

Fietsster gewond na aanrijding met auto in Doetinchem

Een fietsster is vrijdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een automobilist in Doetinchem. ...

Monumentaal hofje in Doetinchem in oude glorie hersteld

75 jaar geleden werd het inmiddels monumentale hofje Brouwerskamp in Doetinchem gebouwd. Binnen de D...