Ulft, Netherlands

De Graafschap speelt gelijk tegen Go Ahead

De Graafschap heeft dinsdagavond gelijkgespeeld op bezoek bij Go Ahead Eagles in Deventer. In een lege Adelaarshorst eindigde het duel in de Keuken Kampioen Divisie in 0-0.
Regio8 | 13 oktober 2020 19:49 | Aangepast op 13 oktober 2020 19:49

Beide ploegen begonnen voorzichtig aan het duel in Deventer. Na tien minuten leek De Graafschap het heft meer in handen te nemen, maar vlak daarna was het Go Ahead Eagles dat gevaarlijk werd met een afstandsschot van Jay Idzes dat geblokt werd door De Graafschap-verdediger Toine van Huizen. Vlak daarna leken de gastheren op voorsprong te komen via middenvelder Luuk Brouwers, zijn goal werd afgekeurd omdat de middenvelder een handsbal zou hebben gemaakt. De grootste kans voor De Graafschap in de eerste helft kwam op naam van Deventernaar Elmo Lieftink, die na een kopbal van spits Ralf Seuntjens kon inschieten. Het schot van Lieftink werd echter geblokt door de verdediger van Go Ahead.

Ook de tweede helft begon van beide kanten voorzichtig zonder hele grote kansen. De eerste grote kans van de tweede helft was voor Go Ahead Eagles via linksback Bas Kuipers die zijn harde schot gered zag worden door De Graafschap-doelman Rody de Boer. Zowel De Graafschap als Go Ahead Eagles probeerden het wel, maar tot echt grote kansen leidde dat niet. 

Voor De Graafschap wacht vrijdagavond het volgende duel. Dan gaat de ploeg van trainer Mike Snoei op bezoek bij Helmond Sport.

Foto: De Graafschap Media

Lees ook

Pover De Graafschap start 2026 met nederlaag

De Graafschap is de tweede seizoenshelft met een nederlaag begonnen. In Flevoland won Almere City me...

Gewilde Boersma klaar voor Almere: ‘Ik geniet heel erg hier in Doetinchem’

De Graafschap trapt zondagmiddag hun tweede seizoenshelft af in Almere. De Doetinchemmers willen de ...

Deelnemers Montferland Halve Marathon zetten zich in voor meer dan de finishlijn

Tijdens de Montferland Halve Marathon draait het zondag niet alleen om sport, maar ook om steun voor...

'Nieuwsgierige' Dijkhuizen kijkt uit naar aftrap tweede seizoenshelft in Almere

De Graafschap treft zondagmiddag in de eerste competitiewedstrijd van het jaar de huidige nummer zes...

Bouwplan voor 77 woningen Harfsen in de knel door spuitzone 

De bouw van 77 woningen in Harfsen Zuidwest en -West kan in de knel komen door een verplichte spuitz...

Wereldtoppers klaar voor Montferland Halve Marathon: 'Kenmerken van een echte klassieker'

Montferland ademt dit weekend hardlopen. Na een jaar van afwezigheid keert de hardloopwedstrijd, in ...