Ulft, Netherlands

De Graafschap speelt gelijk tegen Go Ahead

De Graafschap heeft dinsdagavond gelijkgespeeld op bezoek bij Go Ahead Eagles in Deventer. In een lege Adelaarshorst eindigde het duel in de Keuken Kampioen Divisie in 0-0.
Regio8 | 13 oktober 2020 19:49 | Aangepast op 13 oktober 2020 19:49

Beide ploegen begonnen voorzichtig aan het duel in Deventer. Na tien minuten leek De Graafschap het heft meer in handen te nemen, maar vlak daarna was het Go Ahead Eagles dat gevaarlijk werd met een afstandsschot van Jay Idzes dat geblokt werd door De Graafschap-verdediger Toine van Huizen. Vlak daarna leken de gastheren op voorsprong te komen via middenvelder Luuk Brouwers, zijn goal werd afgekeurd omdat de middenvelder een handsbal zou hebben gemaakt. De grootste kans voor De Graafschap in de eerste helft kwam op naam van Deventernaar Elmo Lieftink, die na een kopbal van spits Ralf Seuntjens kon inschieten. Het schot van Lieftink werd echter geblokt door de verdediger van Go Ahead.

Ook de tweede helft begon van beide kanten voorzichtig zonder hele grote kansen. De eerste grote kans van de tweede helft was voor Go Ahead Eagles via linksback Bas Kuipers die zijn harde schot gered zag worden door De Graafschap-doelman Rody de Boer. Zowel De Graafschap als Go Ahead Eagles probeerden het wel, maar tot echt grote kansen leidde dat niet. 

Voor De Graafschap wacht vrijdagavond het volgende duel. Dan gaat de ploeg van trainer Mike Snoei op bezoek bij Helmond Sport.

Foto: De Graafschap Media

Lees ook

Winterswijk gaat zonder coalitie en met drie wethouders verder

Na weken van bestuurlijke onrust heeft de gemeenteraad van Winterswijk besloten om de bestuursperiod...

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

50 jaar Normaal gevierd met 25.000 Anhangers in Lochem

Høken, brekken en angoan, Normaal heeft wat te vieren! Zoals inmiddels traditie is treedt de dialect...

Recordaantal deelnemers doen mee met Geglij in de Wei in Beek

Beek is tijdens Hemelvaartsdag weer het decor van de 9e editie van Geglij in de Wei. Een recordaanta...

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...