Ulft, Netherlands

De Graafschap ontspannen naar NAC Breda

Regio8 | 17 augustus 2018 14:04 | Aangepast op 17 augustus 2018 14:04

“Als je van Feyenoord-thuis wint met zo’n publiek erachter, geeft dat vertrouwen naar de volgende wedstrijd”, aldus Youssef El Jebli, die in Breda wederom als linksbuiten aan de aftrap staat. “Hopelijk gaan we het doortrekken.” NAC begon het seizoen met een 5-0 nederlaag tegen AZ in Alkmaar, toch is De Jong voorzichtig. “Er komt een totaal ander NAC, ga ik vanuit”, aldus de trainer, die zich verheugd op het doorgaans sfeervolle ‘avondje NAC’. “Als we heel goed kunnen voetballen, kunnen we de mensen misschien stil krijgen. Maar ik reken me nog niet rijk, helemaal niet.”

Met het beëindigen van de huurperiodes van Angeliño (nu PSV) en Manuel García (nu Toulouse) zijn twee absolute smaakmakers vertrokken bij NAC. “Die City-spelers zijn weg en ik weet niet wie ze allemaal hebben gehaald”, aldus El Jebli, die ambitieus is. “We hebben hun gezien tegen AZ en er liggen heel veel mogelijkheden voor ons. Wij weten wat onze kwaliteiten zijn, dus we gaan ervoor. Hoe wij nu in ons vel zitten moeten we daar gewoon voor de drie punten gaan.”

Winnend team blijft staan
In het Rat Verlegh Stadion start De Graafschap met dezelfde opstelling als in de ouverture tegen Feyenoord. “Maar ik vind dat de buitenspelers meer moeten brengen”, aldus De Jong. “En er is fantastische concurrentie. De groep is gewoon harstikke goed en de concurrentie is hoog. We hebben een paar pareltjes achter de hand, die kunnen ook gewoon spelen.”

Opstelling: Jurjus; Abena, S. Nieuwpoort, Van de Pavert, Owusu; Bakker, Tutuarima, Nijland; Van Mieghem, Serrarens, El Jebli.

Foto: REGIO8

Lees ook

MVV houdt De Graafschap op 0-0

De Graafschap heeft verzuimd om goede zaken te doen in de bovenste regionen van de Keuken Kampioen D...

ORANJEKOORTS | Oranjes maken kennis met Achterhoekse kaas en vogelschieten #3

De Oranjekoorts stijgt in de Achterhoek! Ter voorbereiding op Koningsdag in Doetinchem komt REGIO8 m...

Shelley ontmoet bij AVOG’s Crashmuseum de vinders van haar jarenlange vermiste oom

Tachtig jaar na de bevrijding worden nog steeds geallieerden vermist. Bij AVOG’s Crashmuseum in Liev...

De Graafschap kan grote stap zetten richting play-offs op uitverkochte Vijverberg

De Graafschap kan zaterdagavond op een uitverkochte Vijverberg een grote stap zetten richting het ve...

Weerboer Gerrit voorspelt een lenteachtig weekend, met warme temperaturen en bewolking

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Generatie Z wil samenwerken met gemeente Winterswijk

Jongerenorganisatie WijZ, oftewel jongeren van generatie Z, heeft de eerste stappen gezet naar de ge...