Ulft, Netherlands

De Graafschap onderuit in oefenduel met Fortuna Düsseldorf

De Graafschap heeft dinsdagmiddag een oefenduel tegen het Duitse Fortuna Düsseldorf verloren. Op bezoek in het Paul-Janes Stadion in Düsseldorf was de nummer zeven van de 2.Bundesliga met 3-0 te sterk.
Tim Rondeel | 29 november 2022 16:14 | Aangepast op 29 november 2022 16:14
Voor De Graafschap was de ontmoeting het eerste duel na een korte WK-pauze. Na veertien minuten kwam de thuisploeg op voorsprong door een doelpunt van Rouwen Hennings zo meldt De Graafschap. Na de tegentreffer waren de bezoekers twee keer dichtbij de gelijkmaker. Middenvelder Lion Kaak zag een schot geblokt worden en aanvaller Anis Yadir raakte de paal.

In de tweede helft kregen elf andere namen de kans bij de Superboeren. Na 67 minuten verdubbelde de thuisploeg de voorsprong door een goal van Nederlander Jordi de Wijs. Tien minuten voor het einde scoorde aanvaller Danzell Gravenberch de aansluitingstreffer maar deze werd afgekeurd. Enkele minuten laten schoot Karim Affo de 3-0 voor Fortuna tegen de touwen.

Opstelling De Graafschap (eerste helft): Bakker; Van der Logt, Schenk, Fortes, Büttner; Kaak, Brittijn, Yadir; Neghli, Benschop, Acheffay.

Opstelling De Graafschap (tweede helft): Jurjus; Schouten, Lammers, Hillen (86. Willemsen), Baas; Bouihrouchane, Schuurman, Kaandorp; Van der Heiden (70. Bisselink), Gravenberch, Önal.

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroep Antenne Niederrhein.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees meer over:

De Graafschap|Duitsland|

Lees ook

Energiek De Graafschap wint in eigen huis van VVV

De Graafschap is het nieuwe seizoen goed begonnen. Op de eigen Vijverberg werd met 3-2 gewonnen van ...

REGIO8 doet ook dit seizoen live verslag van De Graafschap

Ook dit jaar zijn de wedstrijden van De Graafschap live te beluisteren in het programma 8SPORT op ra...

Gretig De Graafschap klaar voor seizoensopener in eigen huis

Op een zonovergoten sportpark De Bezelhorst heeft De Graafschap donderdag de laatste training in aan...

De Graafschap koopt grond achter Roodbergentribune

De Graafschap heeft 12.000 m2 grond achter de Roodbergentribune van stadion De Vijverberg aangekocht...

Fortes tekent na vertrek uit Doetinchem bij Den Bosch

Jeffry Fortes heeft na zijn vertrek bij De Graafschap een nieuwe club gevonden. De voormalig aanvoer...

De Graafschap versterkt zich met spits Mees Rijks

De Graafschap heeft er een spits bij. Tot het eind van het seizoen huurt de club Mees Rijks (22) van...