Ulft, Netherlands

 

De Graafschap moet winnen tegen FC Oss

Regio8 | 1 december 2016 14:50 | Aangepast op 1 december 2016 14:50

“Mijn gevoel blijft goed”, aldus doelman Filip Bednarek. Na twee uitnederlagen op rij pakten de Superboeren tegen FC Volendam weer een punt. “Ik zie wel een stijgende lijn en als je onze wedstrijden thuis ziet, denk ik dat we altijd goed op de aanval kunnen spelen.” FC Oss wist de afgelopen drie wedstrijden te winnen, maar bang hoeft De Graafschap volgens doelman Bednarek niet te zijn. “Als je dat bent, kan je beter thuisblijven. Borst vooruit en knallen.”

“We spelen altijd wel aardig tegen tegenstanders”, zegt trainer Jan Vreman, mede doelend op de wedstrijd tegen Volendam. “Maar de meeste wedstrijden verliezen we nog steeds. Daar moet verandering in komen.” De Osschenaren staan een plek boven de Superboeren op de ranglijst. Bij een overwinning kunnen de Superboeren dus stijgen naar de vijftiende plek. “FC Oss heeft ook drie wedstrijden in korte tijd gespeeld", aldus keeper Bednarek. "Iedereen voelt het en dan komt het op mentaliteit aan.”

Bryan Smeets dicht bij de basis
Trainer Vreman krijgt op het middenveld veel keuze. Na de rentree van Bryan Smeets als invaller, wacht de noeste Limburger nu op zijn terugkeer in de basisopstelling. Daarnaast keert Andrew Driver, maandag nog afwezig door ziekte, terug bij de wedstrijdselectie. Het is onduidelijk of hij in de basisopstelling start. De daadwerkelijke basisopstelling wilde Vreman namelijk nog niet prijsgeven.

Vermoedelijke opstelling: Bednarek; Nieuwpoort, Lammers, Straalman, Will; Van Overbeek, Kaak, Diemers, El Jebli; Bannink, Parzyszek.

Foto: REGIO8

Meest gelezen

Vrachtwagen vol met aardappelen kantelt in Ruurlo

Redactie REGIO8 | 27 mrt 2023 14:15

Vier doden na ernstig ongeval op snelweg A3 bij Emmerik

Redactie REGIO8 | 26 mrt 2023 18:00

Lees ook

Burgerpartij Berkelland wordt opgericht

Burgerpartij Berkelland wordt volgens Jan Zappeij alsnog opgericht. Twee weken geleden liep hij met ...

Onderzoek naar basisscholen in Zelhem

De toekomst van het basisonderwijs in Zelhem wordt de komende tijd onderzocht voor de gemeente Bronc...

Orion blijft koploper na winst op Lycurgus

Active Living Orion heeft zaterdagavond de topper tegen Abiant Lycurgus gewonnen. In de eigen Topspo...

Kortste dag startpunt voor het Oosterlicht

De lampen van het Oosterlicht zijn dinsdagavond ontstoken op 24 verschillende plekken, waarvan eentj...

Gewonde na ongeval op weg bij Zelhem

Een auto is maandagochtend in een sloot terecht gekomen naast de weg tussen Doetinchem en Hengelo. T...

Vordenaar speurt naar nieuwe fruitrassen

Er bestaan honderden oude en zeldzame soorten appels en peren. Vordenaar Hennie Rossel speurt al mee...