Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap moet tevreden zijn met punt

a93d5e71c33edfa4b895532ca02bfe10.jpg
Redactie REGIO8 |
De Graafschap kwam na 11 minuten spelen op voorsprong. Cas Peters gaf de bal mee aan linksback Tolgahan Cicek. Zijn voorzet belandde bij de tweede paal voor de voeten van Andrew Driver. De Engelsman schoot tussen de NEC-verdedigers door de 1-0 binnen. De rest van de eerste helft was weinig spectaculair. NEC was gevaarlijk uit een corner, maar kwam niet tot scoren.

De tweede helft draaide het spelbeeld volledig om. Karim Tarfi kreeg twee minuten na rust een rode kaart voor een grove charge op NEC-invaller Christian Santos. De rest van de wedstrijd jaagden de Nijmegenaren op de gelijkmaker. Waar Anthony Limbombe eerder nog de paal raakte, schoot Marcel Ritzmaier na een goed uitgespeelde aanval wel raak. Ondanks enkele hachelijke momenten bleef de 1-1 stand op het scorebord staan.

De Graafschap verzuimt door het gelijkspel over concurrent Cambuur Leeuwarden heen te gaan op de ranglijst. De Superboeren blijven laatste, maar lopen wel een punt in op Cambuur. Zaterdag speelt de ploeg van trainer Jan Vreman in Tilburg tegen Willem II.

Lees ook

DidamBrand1.png

Bankstel tegen gevel speelde rol bij verwoestende brand Begoniastraat Didam

Woningbouwcorporatie Plavei heeft meer duidelijkheid over de brand op 13 mei 2025 waarbij een heel huizenblok verwoest werd. Na ongeveer negen maanden is het onderzoek van de VNOG (Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland) gepresenteerd. Het antwoord is niet zo bevredigend als misschien wel verwacht.

lochem gemeentehuis0.jpg

Bedrijfsleven waarschuwt Lochem: ‘Zonder ruimte en stroom vertrekken bedrijven’

De Industriële Kring Lochem (IKL) ziet het gebrek aan bedrijfsruimte en de overbelasting van het elektriciteitsnet als een groeiend probleem voor het lokale bedrijfsleven. Tijdens een verkiezingsdebat met gemeenteraadsfracties waarschuwde voorzitter Nico Groen dat bedrijven de gemeente verlaten als er niet op tijd structurele oplossingen komen.

timpke.jpg

Huidige raad mag vragen stellen, nieuwe raad beslist over zwembadenkwestie in Berkelland

Een nieuw overdekt zwembad? Renovatie van de twee bestaande overdekte zwembaden? In stand houden van de kleine baden in de kernen? De politiek in Berkelland mag er dinsdagavond vragen over stellen tijdens een zogenaamde beeldvormende vergadering, maar het eindoordeel is aan de nieuwe raad, dus ná de verkiezingen op 18 maart.

03 Trein0.png

Voorstanders treinverbinding naar Münster stuiten op dood spoor

Een treinverbinding naar Münster, vanuit Winterswijk en Bocholt. Voorstanders aan beide zijden van de grens pleiten er voor, maar stuiten vooralsnog op een dood spoor. De lijst van obstakels en bezwaren wint het nog altijd van het voordeel van het heropenen van een oude spoorlijn.

WhatsApp Image 2026-02-09 at 20.36.27.jpeg

Auto belandt op dak na eenzijdig ongeval N18 Varsseveld

Een auto is maandagavond bij een eenzijdig ongeval op de N18 bij Varsseveld op het dak terechtgekomen. De afslag naar de A18 is enige tijd afgesloten geweest. Niemand raakte gewond.

WhatsApp Image 2026-02-09 at 19.34.23.jpeg

Bestuurder meegenomen voor blaastest na ongeval op N18 bij Eibergen

De N18 is maandagavond tijdelijk deels afgesloten geweest na een aanrijding ter hoogte van Eibergen. De veroorzaker van het ongeval is meegenomen naar het politiebureau voor een ademanalyse.