gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap moet tevreden zijn met punt

a93d5e71c33edfa4b895532ca02bfe10.jpg
Redactie REGIO8 |
De Graafschap kwam na 11 minuten spelen op voorsprong. Cas Peters gaf de bal mee aan linksback Tolgahan Cicek. Zijn voorzet belandde bij de tweede paal voor de voeten van Andrew Driver. De Engelsman schoot tussen de NEC-verdedigers door de 1-0 binnen. De rest van de eerste helft was weinig spectaculair. NEC was gevaarlijk uit een corner, maar kwam niet tot scoren.

De tweede helft draaide het spelbeeld volledig om. Karim Tarfi kreeg twee minuten na rust een rode kaart voor een grove charge op NEC-invaller Christian Santos. De rest van de wedstrijd jaagden de Nijmegenaren op de gelijkmaker. Waar Anthony Limbombe eerder nog de paal raakte, schoot Marcel Ritzmaier na een goed uitgespeelde aanval wel raak. Ondanks enkele hachelijke momenten bleef de 1-1 stand op het scorebord staan.

De Graafschap verzuimt door het gelijkspel over concurrent Cambuur Leeuwarden heen te gaan op de ranglijst. De Superboeren blijven laatste, maar lopen wel een punt in op Cambuur. Zaterdag speelt de ploeg van trainer Jan Vreman in Tilburg tegen Willem II.

Lees ook

De Achterhoek in en uit: extra reistijd door wegwerkzaamheden rond Zutphen

Automobilisten van en naar de Achterhoek moeten de komende weken rekening houden met extra reistijd door werkzaamheden aan provinciale wegen rond Zutphen. Vooral tussen 20 april en 15 mei 2026 wordt forse verkeershinder verwacht, omdat dan tegelijk wordt gewerkt aan de N348 en de N314.

Strijd om zwembad Elten op scherp: ‘Sluiting is geen optie’

Meer dan duizend bezoekers per week, een belangrijke rol voor zwemles en gezondheid, en toch staat het Burgerbad in Elten onder druk. Een groeiende groep inwoners verzet zich via een petitie tegen sluiting, terwijl de gemeente Emmerich waarschuwt dat een tweede zwembad financieel heel moeilijk haalbaar is.

Stemmen0.png

Meekijken, vastlopende scootmobiels en opvallende posters: dit gebeurde er in Achterhoekse stemlokalen

In de week van de gemeenteraadsverkiezingen kijken we nog één keer terug. De stemmen zijn geteld, zelfs op kandidaatniveau, en ook alle verslagen vanuit de stemlokalen zijn inmiddels openbaar. Daarin staan opvallend veel bijzondere en soms ongemakkelijke situaties.

WhatsApp Image 2026-03-20 at 15.35.22.jpeg

Brand in houtkachel Borculo: geen gewonden

Bij een houtbedrijf aan de Parallelweg in Borculo woedde vrijdagmiddag een brand. De brandweer kwam ter plaatse, er waren geen gewonden.

VBGRAADO0.jpg

De Graafschap wacht topaffiche tegen gepromoveerd ADO: 'Verwacht ze gewoon op oorlogssterkte'

De Graafschap neemt het zondagmiddag op tegen koploper ADO Den Haag. De Hagenezen vierden dinsdag al feest, nadat ze ruim voor het einde van het seizoen promotie veiligstelden. Toch verwacht trainer Marinus Dijkhuizen niet dat dat invloed zal hebben op het duel in Doetinchem.

Neptunus.jpg

Oeps! Inwoners van de Neptunus in Ulft wonen ineens in 'andere' straat

Bewoners van de Neptunus in Ulft moesten even twee keer kijken toen ze de straat in kwamen rijden. In de planetenbuurt in Ulft worden de straatnaamborden vervangen. Onder andere de Dierenriem, Jupiter en Boogschutter kregen een nieuw straatnaambord. Maar de Neptunus? Dat werd ineens de Neptunis.