Ulft, Netherlands

De Graafschap komt niet verder dan een punt in Dordrecht

Foto: De Graafschap Media
De Graafschap heeft vrijdagavond met 1-1 gelijkgespeeld op bezoek bij FC Dordrecht. De Doetinchemmers verdienden op basis van de tweede helft meer.
Tim Rondeel | 31 januari 2025 22:53 | Aangepast op 31 januari 2025 22:53
De bezoekers begonnen slecht aan de wedstrijd. Er werd slordig om gegaan met balbezit en in de veertiende minuut wist Dean Zandbergen de score voor de thuisploeg te openen, 1-0. Na de snelle tegenslag wist de ploeg van trainer Marinus Dijkhuizen de rug snel te rechten en kwamen ze beter tot voetballen. Er werd veel aangevallen, maar de ploeg bleef slordig in de eindfase. Tot aan de 37ste minuut toen er uit een hoekschop een penalty werd versierd. Jesse van der Haar bleef koel en wist de bal tegen de touwen te schieten. Ruststand 1-1.

In de tweede helft waren de Superboeren veruit de bovenliggende partij. Alleen bleven echte kansen uit. Ibrahim El Kadiri was een paar keer gevaarlijk en enkele schoten uit tweede lijn zorgden bijna voor de voorsprong. Hoewel de Achterhoekers recht hadden op meer moeten ze genoegen nemen met een punt.

Door het gelijkspel blijft De Graafschap op de zesde plek staan. Maandagavond wacht het inhaalduel met ADO Den Haag.

Lees meer over:

FC Dordrecht|De Graafschap|

Lees ook

De Graafschap raakt Hillen kwijt aan eredivisionist NAC Breda

De Graafschap ziet Rio Hillen vertrekken naar eredivisionist NAC. In Breda tekent de Nederlander me...

De Graafschap begint competitie met Limburgs drieluik en bezoek aan Arnhem

De Graafschap begint het nieuwe seizoen in de eerste divisie op vrijdag 8 augustus met een thuisweds...

Supporters in de rij voor clubhistorie van De Graafschap: ‘Het is een aardige unit’

Tientallen Superboeren stonden donderdagavond in de rij bij stadion De Vijverberg om een stukje club...

De Graafschap haalt verdediger Jason Meerstadt binnen

De Graafschap voegt de 23-jarige Jason Meerstadt toe aan de selectie voor komend seizoen. De central...

De Graafschap houdt 21-jarige jeugdspeler Eijken bij de club met tweejarig profcontract

De Graafschap heeft de 21-jarige Denzel Eijken weten vast te leggen. Hij komt momenteel uit voor de ...

Van HC’03 naar De Graafschap: Mart de Kruif in beeld als voorzitter

Het ziet er naar uit dat voormalig commandant der Landstrijdkrachten Mart de Kruif de nieuwe voorzit...