Ulft, Netherlands

De Graafschap in ‘nieuwe vorm’ op radio

De wedstrijden van De Graafschap zijn komend seizoen live te volgen op de radio bij Optimaal FM. Door de coronamaatregelen krijgen de uitzendingen wel een nieuwe vorm waarbij ook ruimte is voor de mening van luisteraars binnen het format ‘Deurdonderen’.
Regio8 | 30 augustus 2020 12:54 | Aangepast op 30 augustus 2020 12:54
Optimaal FM doet al vele seizoenen radioverslag met twee voetbalverslaggevers in het stadion, om zo de gehele negentig minuten integraal verslag te kunnen overbrengen aan de luisteraar. Door de coronamaatregelen is er komend seizoen slechts één verslaggever per medium welkom in de verschillende voetbalstadions. Op ouderwetse wijze radioverslag doen is er zodoende niet bij. Reden voor Optimaal FM om naast de vele schakelingen met de verslaggever in het stadion, enkele analisten met een De Graafschap-verleden toe te voegen aan de uitzendingen. Vanuit de studio kijken de veelal oud-spelers mee met de wedstrijd, om zo de verslaggever in het stadion aan te vullen met relevante wedstrijdinformatie.

Een deel van de seizoenskaarthouders moet dit seizoen noodgedwongen de thuiswedstrijden missen door de coronamaatregelen. Om toch een derde helft te beleven, start Optimaal FM met het initiatief ‘Deurdonderen’. Direct na afloop van het duel kunnen supporters op de radio hun mening geven over De Graafschap en de wedstrijd. Laat tijdens de wedstrijd van je horen door via WhatsApp een bericht te sturen naar het nummer 06-47470022. Wie weet praat jij dan in de uitzending mee over de prestaties van de Superboeren.

Leeuwerik als analist
De eerste De Graafschap-radiouitzending in de nieuwe vorm is maandagavond rond de thuiswedstrijd tegen FC Den Bosch. Direct aansluitend op De Avondshow begint het sportprogramma, met om 20.00 uur de eerste schakeling naar De Vijverberg. Martijn Meerdink, voormalig international uit Winterswijk, zal de analist in de studio zijn. Bekijk hier hoe je Optimaal FM kan ontvangen, of luister de wedstrijd via deze livestream.

Foto: REGIO8

Lees ook

Achterhoekse stationwc’s gaan tijdelijk op slot

Op zeven Achterhoekse stations gaan de wc’s na 20.00 uur op slot vanuit veiligheidsoverwegingen. Op ...

Twee personen aangehouden voor mogelijk drugslab in Velswijk

De politie heeft afgelopen donderdag twee personen aangehouden voor het mogelijke drugslab aan de Da...

Terugkeer Berkelland Rally smaakt naar meer: ‘Ook op NK-kalender'

Na zes jaar wachten konden race- en autoliefhebbers zaterdag hun geluk niet op in de Achterhoek. Voo...

Achterhoekse roep om heropenen arrestantencomplex Doetinchem

De Achterhoekse CDA-fractie roept op om het arrestantencomplex in Doetinchem dat in 2020 gesloten is...

‘D’ran’, ‘Weerkommen’ en ‘Deurdonderen’ op Achterhoekse treinen

Arriva heeft afgelopen weekend de namen van negen nieuwe treinen gepresenteerd. Onder andere 'D’ran'...

Ulftse Dione Housheer in sterrenteam na vierde plaats op WK

Het WK van de Nederlandse handbaldames is geëindigd met een vierde plaats. Na de verloren halve fina...