Ulft, Netherlands

De Graafschap geeft koppositie uit handen

Regio8 | 14 april 2017 22:30 | Aangepast op 14 april 2017 22:30

In het foutenfestival in Volendam kwam De Graafschap op achterstand na een terugspeelbal van Robert Klaasen. Enzo Stroo kon de bal onderscheppen en omspeelde doelman Filip Bednarek: 1-0. Niet alleen De Graafschap was enorm slordig, ook de thuisploeg grossierde in fouten. Bart Straalman kreeg uit het niets de bal voor zijn voeten in de zestien en schoot de gelijkmaker binnen. Voor rust kwam De Graafschap door een strafschop van Piotr Parzyszek op voorsprong.

Na rust duurde het lang voordat de wedstrijd op gang kwam. Parzyszek schoot in de handen van Verhulst, maar dat was ook het enige wapenfeit van de Doetinchemmers in de tweede helft. Stroo schoot uit het niets na 75 minuten fraai de 2-2 tegen de touwen en bracht Volendam weer naast De Graafschap. Kevin van Diermen kopte in de slotfase nog bijna in eigen doel, maar Bednarek keerde dat slippertje.

Door dit gelijkspel heeft De Graafschap met nog twee wedstrijden te spelen de periodewinst niet meer in eigen hand. Cambuur heeft een beter doelsaldo dan de Superboeren.

Foto: REGIO8

Meest gelezen

Wateroverlast en veel schade na zware storm in Winterswijk: 'Het was echt heftig'

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | 3 jul 2025 01:08

Kindje ernstig gewond na val uit raam in Doetinchem

Redactie REGIO8 | 3 jul 2025 10:20

Lees ook

De Graafschap trapt oefencampagne af met winst op De Treffers

De Graafschap heeft zaterdagmiddag in de eerste oefenwedstrijd van het seizoen een verdiende 1-3 ove...

Op eerste Mooiage Festival komen Duitse en Nederlandse cultuurverschillen aan het licht

Een kasteel, culinaire verwennerij, muziek en een internationale sfeer: het nieuwe festival Mooiage ...

NL-Alert afgegeven in Borculo: incident met gevaarlijke stof bij bedrijf

Bij een incident bij een bedrijf aan de Oude Needseweg is vrijdagavond een gevaarlijke stof vrijgeko...

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een weekend met veel bewolking en op zondag neerslag

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Weersextremen en water stoppen niet bij de grens, onze waarschuwingen wel

November 2024. De regen viel periodeslang aanhoudend neer. In het grensgebied tussen Duitsland en Ne...

Dokkum volgt Doetinchem op als gastheer van Koningsdag

Na een Koningsdag met een Achterhoeks stempel in het hartje van Doetinchem, zal de Koninklijke famil...