Ulft, Netherlands

De Graafschap beraadt zich op stappen

Regio8 | 4 maart 2018 18:52 | Aangepast op 4 maart 2018 18:52
"Dit is zo jammer voor het voetbal", aldus algemeen directeur Hans Martijn Ostendorp van De Graafschap. Na afloop van het door de Superboeren met 0-4 gewonnen duel betraden verschillende personen vanuit het publiek het veld. De spelers van De Graafschap moesten zichzelf daarbij verdedigen en vluchtten uiteindelijk de catacomben in. "Je wilt je overwinning natuurlijk vieren met die vierhonderd fantastische supporters in het uitvak", aldus Ostendorp. "Ik kan alleen geen oordeel vellen, dat is aan de KNVB."

Ostendorp vindt het nog te vroeg om te spreken over het weren van uitsupporters bij duels tegen Go Ahead Eagles. "Wedstrijden horen gespeeld te worden met thuis- en uitsupporters", aldus de algemeen directeur. "Om nu al maatregelen te nemen vind ik prematuur. We gaan de komende dagen in gesprek en nadenken over manieren om de wedstrijden in het vervolg veilig te laten verlopen."

Bekijk hier de reacties na afloop van het duel.

UPDATE:
De Graafschap heeft maandagochtend besloten geen aangifte te doen naar aanleiding van de ongeregeldheden rondom het duel tegen Go Ahead Eagles.

Foto: REGIO8

Lees ook

Van Woodstock naar zorg met wifi: zo denkt de Achterhoek over hoe we oud worden

Wie zorgt er straks voor wie? De Achterhoek tast nieuwe vormen voor ouderenzorg af. Wat moeten we? W...

Powerful Ageing moet Bronckhorster zorgkosten drukken en ouderen versterken

De begroting van Bronckhorst is sluitend voor 2026, maar voor de jaren hierna dreigen flinke tekorte...

’s-Heerenbergse loopt estafetteloop naar Amsterdam voor kankeronderzoek

Charity uit ’s-Heerenberg loopt zaterdag 28 juni een estafetteloop naar het Antonie van Leeuwenhoekz...

Winterswijker Brittijn kiest voor Fortuna Sittard na vertrek bij De Graafschap

Phillip Brittijn uit Winterswijk tekent een contract voor drie jaar bij eredivisionist Fortuna Sitta...

Achterhoek verwelkomt nieuwe TOP bij Villa Ruimzicht in Doetinchem

Villa Ruimzicht in Doetinchem is officieel benoemd tot Toeristisch Overstap Punt (TOP). Daarmee krij...

Cultureel cadeau voor iedereen: Midzomer Mondriaan laat Winterswijk stralen

Terwijl de slagwerkers de avondlucht boven de Markt in beweging zetten, klinkt op deze vrijdagavond ...