Ulft, Netherlands

De Graafschap beloont aanvaller Boersma met profcontract tot 2027

Foto: De Graafschap Media
Aanvaller Bouke Boersma heeft zijn eerste profcontract getekend bij De Graafschap. De 20-jarige spits, die tot nu toe op amateurbasis actief was bij de Superboeren, ligt nu vast in Doetinchem tot de zomer van 2027.
Hidde Vinkenvleugel | 4 november 2025 09:38 | Aangepast op 4 november 2025 09:38
Boersma maakte afgelopen winter de overstap van Vitesse Onder 21 naar De Graafschap en wist zich sindsdien razendsnel een basisplaats te veroveren. Technisch manager Berry Powel is vol lof over de jonge aanvaller: ‘Bouke heeft zich de afgelopen maanden goed ontwikkeld en een basisplaats afgedwongen. Hij is een sterke aanvaller die balvast is en een neusje voor de goal heeft. Bouke heeft het helemaal zelf verdiend dat hij nu een contract tekent.’

Boersma maakte afgelopen winter de overstap van Vitesse naar De Graafschap. Sinds zijn komst heeft hij zich nadrukkelijk in de kijker gespeeld en uitgegroeid tot een vrijwel vaste waarde in het elftal van de Superboeren. In de dertien wedstrijden die hij tot nu toe speelde, wist de jonge spits vier keer het net te vinden.

Lees meer over:

De Graafschap|

Meest gelezen

Doetinchemse coffeeshop langer dicht na tweede explosie

Tim Rondeel | Hidde Vinkenvleugel | 15 dec 2025 18:28

Lees ook

De Graafschap verliest en loopt play-offticket mis

De Superboeren ontvingen Roda JC in een cruciaal duel in de strijd om de tweede plek – en het play-o...

Superboeren op jacht naar eerste periodetitel sinds 2021: Roda laatste horde

De Graafschap kan vrijdagavond voor het eerst sinds maart 2021 een prijs pakken. Bij winst op Roda J...

De Graafschap wint nipt op Sportcomplex Zoudenbalch

De Graafschap heeft maandagavond op een regenachtige sportpark Zoudenbalch met 2-3 gewonnen van Jong...

Teleurstelling en verwarring bij Superboeren na ME-ingreep in Arnhem: ‘Een collectieve straf’

Wat een memorabele voetbalavond in Arnhem had moeten worden, liep voor honderden supporters van De G...

Winst voor De Graafschap in ontsierde derby: supporters gewond terug naar Achterhoek

De Graafschap heeft donderdagavond met 1-2 gewonnen van Vitesse. Door een late treffer van aanvoerde...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...