gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Dancefeest als startschot van City Beach

ff28bea1ece02219f152ccf4c88aa931.jpg
Redactie REGIO8 |

"Dat is eigenlijk het openingsfeest", aldus organisator Jeroen van Ree over Take Me To Church. Verschillende DJ’s laten vrijdagavond dance-klanken galmen door de kerk. "Dat doen we nu voor de zevende keer, maar sinds twee jaar onder het eigen label." Een dancefeest in een kerk zorgt volgens de organisatie voor een bijzonder geheel: "Het is een tegenstelling, maar wel een geweldig mooie tegenstelling", vindt Van Ree. "De eerste paar jaar hebben we daar veel overleg over gehad met de Stichting Catharina Cultureel. Nu weten we precies wat we kunnen en mogen doen."

Naast de kerk zijn inmiddels de zandvelden geplaatst. Tien dagen lang worden er vanaf zaterdag onder meer handbal-, voetbal- en tenniswedstrijden gehouden. "Wij zorgen voor de infrastructuur en alle verenigingen organiseren hun eigen evenement", aldus Van Ree. Na zeven jaar merkt hij dat City Beach staat: "Het is een beetje reuring in het dorp. Het is als geintje begonnen, maar wel redelijk uit de klauwen gelopen."

Foto: REGIO8

Lees ook

KoeiendansZonderDans3 @Mijndronebeeld.jpg

Koeien dansen weer in Hummelose wei: ‘Zorgen voor heel veel biodiversiteit’

Het blijft elk jaar weer een bijzonder moment voor koeien, de boer én honderden bezoekers: de koeiendans. Nadat de dieren de hele winter in de stal hebben doorgebracht, mogen ze eindelijk weer de wei in. Ronald Pelgrom van de ijsboerderij in Hummelo ziet de spanning elk jaar weer toenemen in aanloop naar het spektakel.

Handballer0.jpg

Handbalkeeper Martin Reijntjes (63) stopt na 48 jaar: ‘Het is goed geweest’

Voor Martin Reijntjes uit Gendringen was het zaterdagavond een bijzondere avond: zijn laatste handbalwedstrijd. Na ongeveer 48 jaar in selectieteams stopt de doelman. “Ik vond het wel spannend. Ik was er de hele week al mee bezig”, zegt hij in aanloop naar zijn laatste duel voor het Ulftse UGHV.

Knakpaling.jpg

Zwaar verminkte palingen aangespoeld bij Rees en Emmerich: ‘Ongewoon veel’

Honderden dode en nog levende, zwaargewonde palingen zijn de afgelopen weken aangetroffen langs de Rijn bij Rees en Emmerich. Volgens deskundigen gaat het om ongewoon hoge aantallen. Dat is extra zorgwekkend, omdat de palingstand al jarenlang onder zware druk staat.

WhatsApp Image 2026-03-30 at 11.54.25.jpeg

Ernstig ongeval op N18 bij Groenlo, weg afgesloten

De N18 tussen Groenlo en Lichtenvoorde is afgesloten na een ernstig ongeval met een personenauto en een vrachtwagen. De aanhanger van de vrachtwagen is gekanteld, de personenauto ligt in de sloot. Er is tenminste één gewonde gevallen.

1774819860_photo_2026-03-29_23-06-05 (4).jpg

Automobilist botst tegen boom bij eenzijdig ongeval in Dinxperlo

Een automobilist is zondagavond tegen een boom gereden op de Aaltenseweg in Dinxperlo. Het is nog niet bekend hoe het ongeval heeft kunnen gebeuren.

WhatsApp Image 2026-03-28 at 21.21.50.jpeg

De Graafschap boekt belangrijke zege bij Willem II

De Graafschap heeft zaterdagavond een belangrijke 0-2 zege geboekt in de strijd om plaats drie en vier in de Keuken Kampioen Divisie. Tegen Willem II speelden de Doetinchemmers was de ploeg uiterst effectief en speelde het een volwassen wedstrijd. Door doelpunten van El Allachi en Simons hebben de Doetinchemmers plaats drie opnieuw in handen.