gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Dancefeest als startschot van City Beach

ff28bea1ece02219f152ccf4c88aa931.jpg
Redactie REGIO8 |

"Dat is eigenlijk het openingsfeest", aldus organisator Jeroen van Ree over Take Me To Church. Verschillende DJ’s laten vrijdagavond dance-klanken galmen door de kerk. "Dat doen we nu voor de zevende keer, maar sinds twee jaar onder het eigen label." Een dancefeest in een kerk zorgt volgens de organisatie voor een bijzonder geheel: "Het is een tegenstelling, maar wel een geweldig mooie tegenstelling", vindt Van Ree. "De eerste paar jaar hebben we daar veel overleg over gehad met de Stichting Catharina Cultureel. Nu weten we precies wat we kunnen en mogen doen."

Naast de kerk zijn inmiddels de zandvelden geplaatst. Tien dagen lang worden er vanaf zaterdag onder meer handbal-, voetbal- en tenniswedstrijden gehouden. "Wij zorgen voor de infrastructuur en alle verenigingen organiseren hun eigen evenement", aldus Van Ree. Na zeven jaar merkt hij dat City Beach staat: "Het is een beetje reuring in het dorp. Het is als geintje begonnen, maar wel redelijk uit de klauwen gelopen."

Foto: REGIO8

Lees ook

e97e94736e43a5170c8bc5478df151ef.png

VVD bij coalitie Oude IJsselstreek, onderhandeling met Dorp en Plattelandbeweging geklapt op azc

De huidige coalitie in Oude IJsselstreek kan doorgaan, maar in een gewijzigde samenstelling. Lokaal Belang, PvdA-GroenLinks en CDA behouden hun meerderheid dankzij toetreding van de VVD (in totaal 14 zetels). De grote winnaar van de verkiezingen, de Dorp en Plattelandbeweging (DePB), blijft voorlopig aan de zijlijn staan.

WhatsApp Image 2026-04-09 at 16.53.13.jpeg

Westendorpse pluktuin voor het eerst vol tulpen: ‘Je merkt dat het in trek is’

De zon laat zich steeds vaker zien, bomen staan in bloei en tulpen kleuren weer volop het landschap. Ook bij de familie Hiddink is het seizoen begonnen. Naast hun Bed & Breakfast openden ze een pluktuin, waar bezoekers zelf tulpen komen plukken.

Martin Messing messenslijpen Repair Cafe.jpeg

Repair Café Silvolde viert 10-jarig jubileum: ‘Proberen niks weg te gooien’

Van broodrooster tot bot mes en van pop tot radio. Al tien jaar biedt het Repair Café in Silvolde een tweede leven aan diverse kapotte spullen. Martin Messing (71) was 9 april 2016 initiatiefnemer van het maandelijkse reparatiepunt in De Schuylenburgh. Op de Azoralocatie kan hij rekenen op een vast team vrijwilligers.

WhatsApp Image 2026-04-09 at 11.54.59.jpeg

Auto belandt in Aaltense Keizersbeek: geen gewonden

Een auto is donderdagochtend nabij de Haartsestraat in Aalten in het water beland. Er waren geen gewonden.

A12.png

Rijkswaterstaat waarschuwt voor vertraging op A12: 'Forse hinder op donderdag'

Rijkswaterstaat verwacht op donderdagochtend wél forse verkeershinder wegens de afsluitingen van de IJsselbrug. Wie woensdagochtend vanaf Duiven de brug in de A12 over ging, merkte dat alle rijbanen gewoon open waren, ondanks waarschuwingen van Rijkswaterstaat. Op woensdagavond verandert de verkeerssituatie echter, waardoor er vanaf donderdag nog maar twee rijbanen open zijn.

Vrachtwagen blur.jpg

Aanhanger vol houtsnippers kantelt bij Groenlo: N18 afgesloten

Een aanhanger van een vrachtwagen is woensdag gekanteld op de N18 bij de afslag Groenlo. De weg is deels afgesloten vanwege bergingswerkzaamheden.