Ulft, Netherlands

 

Country Fair hoopt op duizenden bezoekers

Regio8 | 23 juni 2017 15:05 | Aangepast op 23 juni 2017 15:05

‘’We zijn de enige fair van Nederland en we onderscheiden ons van beurzen door de dieren. Dat is vanwege regelgeving bijna niet te doen, dus ik ben heel blij dat we het weer voor elkaar hebben gekregen’’, vertelt een enthousiaste Mariël Ruesink namens de organisatie van de 22e fair. ‘’We zijn begonnen met 50 stands, dit jaar zitten we boven de 400. Dus het is wel een stukje groter geworden.’’

Niet alleen de organisatie kijkt uit naar het driedaagse evenement. Ook bezoekers en deelnemers waarderen de Farm & Country Fair. ‘’Het is een hele mooie fair. Het gemoedelijke, wat we in de Achterhoek zeggen. Het rustige en iedereen vindt het gewoon mooi om hier rond te lopen’’, vertelt standhouder Martijn Hengeveld.

Noodweer
Vorig jaar viel het evenement letterlijk in het water door noodweer en werd er een negatief bezoekersrecord gevestigd. Voor dit jaar hoopt Ruesink op zo’n 35.000 mensen. Aan de weersvoorspellingen zal het niet liggen.

Foto: REGIO8

Meest gelezen

Inwoner springt op de bres voor café Baan in Geesteren

Serena Speet | Remco Geurts | 25 mei 2023 16:11

N318 tussen Aalten en Winterswijk maand lang dicht

Davie Klein Gunnewiek | 29 mei 2023 12:30

Lees ook

Schot gelost bij het ziekenhuis in Winterswijk

Bij het Streekziekenhuis Koningin Beatrix in Winterswijk is dinsdagmiddag een waarschuwingsschot g...

Ziekenhuizen Kleef open voor Nederlanders

De Duitse ziekenhuizen van zorginstelling Karl-Leisner-Trägergesellschaft in de Kreis Kleef hebben...

Eerste vluchtelingen aangekomen in Zelhem

De eerste vijftien minderjarige asielzoekers zijn maandag vanuit Ter Apel aangekomen op De Betteld b...

Ondersteuner jeugd start in Oost-Achterhoek

De pilot met een praktijkondersteuner jeugd voor huisartsen in Oost Gelre, Aalten, Berkelland en Win...

Man (22) overleden na ongeval in Halle

Een 22-jarige man uit de gemeente Oude IJsselstreek is dinsdagochtend om het leven gekomen bij een o...

Gratis menstruatiespullen in voortuin Didam

Linda Koster heeft in haar tuin in de Doctor Ariënsstraat in Didam een box geplaatst met menstruati...