gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Corsogroep 6kamp start aan bouwseizoen

540f622462abbe92f28448b6d1acef24.jpg
Redactie REGIO8 |
“Na twee maanden van geld inzamelen, veel vergaderen en leden mobiliseren is het zover”, aldus de in euforie verkerende corsogroep. “We hebben een gedegen plan en de financiële middelen om deze uit te voeren.” Het licht staat niet langer op rood voor de Lichtenvoordse groep. Tijdens de ledenvergadering stemden alle aanwezige leden in met het financieringsplan van het bestuur van 6kamp. “Het antwoord was volmondig ja”, geeft het trotse bestuur toe. 6kamp slaat direct de handen ineen en is begonnen met de werkzaamheden aan het bouwterrein. “Zaterdag 31 maart gaan we onze bouwplaats opnieuw voorzien van klinkers, dat is een hele klus”, zo vertellen de vrijwilligers van de corsogroep. “Dus we kunnen iedereen hard gebruiken, om 07.30 uur staat de koffie klaar”.

De corsogroep had ruim 35.000 euro nodig voor de wederopbouw. “Dat geld is nog niet helemaal binnen”, aldus Bart de Graaf, secretaris van 6kamp. “Maar we kunnen starten.” Eerder haalde de corsogroep uit Lichtenvoorde al duizenden euro’s op tijdens een benefietavond voor deelname aan het Bloemencorso.

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-04-28 at 17.21.09.jpeg

Politie grootschalig in actie vanwege man op dak aan Terborgseweg in Doetinchem

De politie is dinsdagmiddag grootschalig uitgerukt naar een pand aan de Terborgseweg in Doetinchem. Daar zou een man op het dak hebben gestaan die volgens de politie een gevaar vormde voor zichzelf en zijn omgeving. Wat er precies is gebeurd, is nog niet bekend.

WhatsApp Image 2026-04-28 at 15.36.57.jpeg

Voormalig OM-medewerker uit Doetinchem krijgt 2 jaar cel voor bezit en verspreiden kinderporno

Een 52-jarige man uit Doetinchem is door de rechtbank veroordeeld tot een gevangenisstraf van 24 maanden voor het bezit en verspreiden van kinderporno. De man was in het verleden werkzaam bij het Openbaar Ministerie (OM). Het OM had een celstraf van 30 maanden geëist.

GRABEKER10.jpg

Sfeer op De Vijverberg helpt De Graafschap O21 aan historische bekerzege

Voor het eerst in zestien jaar heeft De Graafschap Onder 21 de beker gewonnen. Op De Vijverberg draaide de ploeg een achterstand om en werd Willem II met 2-1 verslagen.

Theatherfestival0.jpg

Doetinchems Theaterfestival baalt van forse subsidieverlaging: 'Dat was wel schrikken'

Theaterfestival Buitengewoon in Doetinchem is volop in voorbereiding op het straattheaterfestival van 11 juli dit jaar. Maar met nog enkele maanden te gaan, heeft de organisatie een flinke tegenvaller te verwerken. De gemeente Doetinchem heeft de jaarlijkse subsidie met ruim zestig procent verlaagd: van 30.000 naar 12.500 euro. Het nieuws kwam voor de organisatie als een grote verrassing.

Burgemeester Christiaan Mangen_ 2026-04-28.jpg

Burgemeester Bocholt zoekt oranjegekte op in Dinxperlo

De nodige Nederlandse grensbewoners togen op Koningsdag naar het Duitse Bocholt. Terwijl het in Nederlandse steden en plaatsen druk en luid was, zochten zij juist vertier op de terrassen net over de grens. Daar genoten ze van hun vrije dag in rustige sferen.

WhatsApp Image 2026-04-28 at 10.59.55.jpeg

Auto uitgebrand in Beek, bestuurder blijft ongedeerd

Een auto is zondagavond volledig uitgebrand in Beek. De bestuurder kwam met de schrik vrij, maar de auto kan als verloren worden beschouwd.