gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Contract van Hofstede met seizoen verlengd

46874f1f80b2e4f301de02fd782cc476.jpg
Redactie REGIO8 |
"Om het technisch beleid van de club goed neer te zetten en uit te voeren, is een technisch manager echt onmisbaar", aldus algemeen bestuurder Hans Veldhorst over de noodzakelijkheid van de functie. Hij is dan ook blij dat Hofstede zijn contract tot juni 2017 heeft verlengd. "Peter (Hofstede red.) is er het afgelopen jaar in geslaagd om, samen met de technische staf, met beperkte middelen een selectie te creëren die op basis van een herkenbare speelstijl zorgt voor volle tribunes en een goede binding met onze supporters."

Algemeen bestuurder Veldhorst gaat verder: "Tevens zijn we nog volop in de race voor behoud van het eredivisieschap. Peter praat op een breed vlak mee binnen onze organisatie en heeft mede gezorgd voor rust en stabiliteit op en rond het veld."
foto: De Graafschap

Lees ook

Bouwmans

Boumans terug naar geboortegrond als verkenner in Coevorden: 'Een eervolle taak'

Burgemeester Mark Boumans krijgt er tijdelijk een nieuwe taak bij. Hij gaat aan de slag als verkenner in de gemeente Coevorden. Zijn opdracht: de lokale politieke partijen samenbrengen en onderzoeken welke coalities mogelijk zijn. De keuze voor de burgemeester van Doetinchem is niet geheel toevallig.

dagboek1.png

Oorlog en angst in Vorden: oud dagboek brengt roerige jaren tot leven

‘Ons land met Engeland in een oorlog gewikkeld. Door de onze geweerd met verraad en bedrog’, noteert Johan Hendrik Gallée aan het einde van de achttiende eeuw uit Vorden in een klein notitieboek. Gallée, die later onder meer secretaris, notaris en burgemeester van Vorden zou worden, legde in korte aantekeningen vast hoe onrust, oorlog en politieke veranderingen het dorp bereikten.

Hiddink3.jpeg

Erelid én borstbeeld: bijzonder eerbetoon voor Guus Hiddink in Doetinchem

Een bijzonder moment op De Vijverberg zondagmiddag. Nog vóór de aftrap van De Graafschap tegen ADO Den Haag werd Guus Hiddink benoemd tot erelid van de Superboeren. Als eerbetoon kreeg de 79-jarige Varssevelder een betonnen borstbeeld. “Ik wist er iets van”, glimlacht hij, “maar het brengt toch wat verlegenheid met zich mee.”

Gabrielius Camara (foto Henk Hommes).jpeg

Drie nationale tafeltennistitels voor Camara van Terborgse Hercules, clubgenoten in halve finale

Gabrielius Camara van het Terborgse Hercules beleefde zeer succesvolle Nederlandse kampioenschappen tafeltennis. De speler (20), die in november bij Hercules begon, won drie gouden medailles. Zijn clubgenoten Lode Hulshof en Daan Sanders haalden de halve finale.

Schermafbeelding 2026-03-23 094540.png

Automobilist knalt tegen boom in Halle, rijbewijs ingevorderd

Een automobilist is zondagavond op de Meindertweg in het buitengebied van Halle met de zijkant van zijn voertuig tegen een boom gebotst. Door een stuurcorrectie tijdens het rijden raakte de auto van de weg en kwam deze tegen de boom tot stilstand.

halle112 (2) geblurd.jpg

Auto belandt op zijkant na botsing in Halle

Bij een eenzijdig ongeval in Halle is zondagavond rond 19.30 uur een auto op de zijkant terechtgekomen. Het ongeluk gebeurde op de kruising van de Dorpsstraat en de Kerkstraat in het centrum van het dorp.