Ulft, Netherlands

Cocaïnelijn leidt naar Silvolde en Megchelen

In het buitengebied van Silvolde is een arrestatieteam donderdagavond een schuur binnengevallen. De inval is onderdeel van een grotere actie van de politie rond een onderzoek naar cocaïnehandel, waarbij in totaal dertien doorzoekingen plaatsvinden.
Jasper Hazelaar | 1 juli 2022 14:24 | Aangepast op 1 juli 2022 14:24
De inval van het arrestatieteam aan de Lichtenberg in Silvolde vond rond 20.00 uur plaats. Het is niet bekend of daarbij aanhoudingen zijn verricht of waar de locatie voor werd gebruikt. Ook in Megchelen en Vreden (nabij Winterswijk in Duitsland, red.) is volgens de politie een inval gedaan, naast op plekken in Hengelo, Enschede, Vlaardingen, Wateringen, Delft, IJmuiden en Amsterdam. In totaal zijn er bij de actie zes aanhoudingen verricht. Deze worden verdacht van betrokkenheid bij het handelen en smokkelen van cocaïne uit Curaçao.

Bij de inval worden onder meer speciale zoekhonden ingezet, in samenwerking met een zoekploeg van defensie. "Met het oprollen, het verstoren van deze cocaïnelijn en het afpakken van de criminele gelden willen politie en justitie een bijdrage leveren aan het vergroten van de maatschappelijke weerbaarheid en veiligheid", aldus de politie.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Winst voor De Graafschap in ontsierde derby: supporters gewond terug naar Achterhoek

De Graafschap heeft donderdagavond met 1-2 gewonnen van Vitesse. Door een late treffer van aanvoerde...

Doetinchem draagt Koningsdag-stokje over aan Dokkum: 'Ik zou Normaal willen overnemen'

Het is inmiddels alweer bijna acht maanden geleden, maar toen stond heel Doetinchem op zijn kop tijd...

Groei van het aantal pabo-studenten zet zich voort in Doetinchem

Iselinge Hogeschool in Doetinchem ziet dit studiejaar opnieuw een groei in het aantal nieuwe student...

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...