gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Club Déjàvu moet deuren sluiten van Aalten

0b7e54d01c7cd6157d851ab5cff3bdcc

Club Déjàvu in Dinxperlo moet van Aalten de deuren sluiten. Sinds de opening in 2017 zijn er volgens de gemeente problemen geweest, waarbij de politie meerdere malen heeft moeten optreden voor 'onregelmatigheden binnen en buiten het pand'.

Redactie REGIO8 |
"De geconstateerde misstanden zijn voor mij volstrekt onacceptabel in een horecabedrijf", aldus burgemeester Anton Stapelkamp in reactie op zijn voorgenomen besluit om de vergunning van Club Déjàvu in te trekken. "Nu deze exploitant, ook na meerdere waarschuwingen van mijn kant, nog altijd geen verbetering laat zien en stelselmatig niet voldoet aan de eisen die bij de vergunningverlening zijn gesteld, zie ik mij genoodzaakt Club Déjàvu definitief te sluiten.”

De eigenaren van Club Déjàvu hebben een week de tijd om een zienswijze tegen het voorgenomen besluit in te dienen. Daarna volgt een definitief besluit van de gemeente. Bij de opening in 2017 liet de leiding van de vroegere Achterhoek Arena nog weten geen problemen te verwachten. "We hebben alle fouten meegekregen van de vorige eigenaren", aldus Erdal Kaya destijds. "We hebben het goed geregeld."

Foto: REGIO8

Lees ook

LivingSatues20

Extreme hitte zet streep door Kids Living Statues: ‘Willen we kinderen niet aandoen’

Met temperaturen ruim boven de 30 graden en een gevoelstemperatuur die mogelijk zelfs oploopt tot boven de 40 graden, heeft de organisatie van het Living Statues-weekend in Doetinchem een moeilijke beslissing moeten nemen. Kids Living Statues, dat zaterdag op het programma stond, gaat niet door. Volgens de organisatie staat de gezondheid van de deelnemers voorop.

WhatsApp Image 2026-06-23 at 12.17.55

Vrouw met rollator valt in vijver bij Ruimzicht in Doetinchem

Een vrouw op leeftijd is dinsdagmiddag met een rollator in de vijver terecht gekomen bij Villa Ruimzicht. De vrouw heeft vervuild vijverwater binnengekregen en moet voor controle mee naar het ziekenhuis.

WhatsApp Image 2026-06-23 at 00.11.27

Grote brand in ijzergieterij in Isselburg, geen gewonden

Bij een grote brand in een opslaghal van een ijzergieterij in het Duitse grensplaatsje Isselburg zijn maandagavond geen gewonden gevallen. Hoe de brand heeft kunnen ontstaan is nog niet duidelijk.

Glowmovies Boek30

Glowmovies trekt meer dan honderd jonge fans naar Doetinchem: 'Lezen is ook gezond'

Fans van het YouTube-kanaal Glowmovies kwamen zaterdag naar kinderboekwinkel Meester Mokka in Doetinchem. Het populaire Limburgse duo Rik Kleeven en Jesper Weijs, dat meer dan een miljoen abonnees heeft, signeerde daar hun nieuwe boek 'Rik en Jesper en de frikandelbroodjescrisis'. Met hun boek hopen ze vooral kinderen weer vaker aan het lezen te krijgen.

WhatsApp Image 2026-06-23 at 08.30.27

Auto uitgebrand in Varsseveld, sporthal en bestelbus ook schade

Een geparkeerde auto is in de nacht van maandag op dinsdag volledig uitgebrand in Varsseveld. Door de brand raakten ook een bestelbus en de deur van de sporthal beschadigd.

Graafschap stadion

De Graafschap zonder uitsupporters aan seizoenstart tegen Helmond Sport

De Graafschap speelt op 9 augustus de eerste wedstrijd van het seizoen, maar moet dat doen zonder uitsupporters. De Doetinchemse club is akkoord gegaan met een aantal schikkingsvoorstellen van de aanklager betaald voetbal, naar aanleiding van vuurwerk tijdens de uit- en thuiswedstrijd in de play-offs tegen Almere City FC.