gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Club Déjàvu moet deuren sluiten van Aalten

0b7e54d01c7cd6157d851ab5cff3bdcc

Club Déjàvu in Dinxperlo moet van Aalten de deuren sluiten. Sinds de opening in 2017 zijn er volgens de gemeente problemen geweest, waarbij de politie meerdere malen heeft moeten optreden voor 'onregelmatigheden binnen en buiten het pand'.

Redactie REGIO8 |
"De geconstateerde misstanden zijn voor mij volstrekt onacceptabel in een horecabedrijf", aldus burgemeester Anton Stapelkamp in reactie op zijn voorgenomen besluit om de vergunning van Club Déjàvu in te trekken. "Nu deze exploitant, ook na meerdere waarschuwingen van mijn kant, nog altijd geen verbetering laat zien en stelselmatig niet voldoet aan de eisen die bij de vergunningverlening zijn gesteld, zie ik mij genoodzaakt Club Déjàvu definitief te sluiten.”

De eigenaren van Club Déjàvu hebben een week de tijd om een zienswijze tegen het voorgenomen besluit in te dienen. Daarna volgt een definitief besluit van de gemeente. Bij de opening in 2017 liet de leiding van de vroegere Achterhoek Arena nog weten geen problemen te verwachten. "We hebben alle fouten meegekregen van de vorige eigenaren", aldus Erdal Kaya destijds. "We hebben het goed geregeld."

Foto: REGIO8

Lees ook

Gosens0

Duits international Robin Gosens opent speelbos op plek waar zijn droom begon

Twee bomen als doelpalen, een bal aan de voet en urenlang spelen in het bos. Voor Robin Gosens begon daar, boven op de Eltenerberg, zijn liefde voor voetbal en sport. Nu keert de Duitse international terug naar die plek in Elten, niet als voetballer, maar als initiatiefnemer van een natuurspeelplaats voor kinderen.

03 Gemeentehuis Montferland0

Inwoners Montferland verlangen grip op plan arbeidsmigranten: ‘Twintig jaar is een generatie’

Niet tien, maar twintig jaar. Zolang moet de tijdelijke huisvesting van 300 tot 400 arbeidsmigranten op bedrijventerrein De Immenhorst blijven om het plan financieel haalbaar te maken voor marktpartijen. Hoewel deze termijn doorgerekend is door adviseurs van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG) vrezen omwonenden dat het begrip van ‘tijdelijke opvang’ dat hieraan gehangen is, een andere werkelijkheid gaat worden.

FlexFlitser

Flexflitser Gaanderen verhuist na twee maanden en duizenden boetes

De flexflitser die sinds eind april aan de Rijksweg in Gaanderen stond is woensdag verplaatst naar de Gaanderenseweg, ongeveer een kilometer verderop in de richting van Doetinchem. Op de vorige locatie registreerde de flitser duizenden snelheidsovertredingen.

FotoGijsBolkCopyrightDeGraafschapMedia

De Graafschap legt 21-jarige verdediger Gijs Bolk vast

De 21-jarige verdediger Gijs Bolk maakt de transfervrije overstap van FC Emmen naar De Graafschap. Hij tekent een contract voor twee seizoenen, met een optie voor een extra jaar.

dorpsstraat Laag-Keppel10

Werkzaamheden Dorpsstraat Laag-Keppel starten in juli, verkeersproef uitgesteld

De provincie Gelderland gaat tussen 6 en 24 juli werkzaamheden uitvoeren aan de Dorpsstraat in Laag-Keppel. De werkzaamheden zijn geen onderdeel van de verkeersproef met de eenrichtingswegen bij de Dorpsstraat. De proef wordt op een later moment uitgevoerd.

Schermafbeelding 2026-06-17 093533

Brommerrijder gewond na harde botsing achter op auto in Doetinchem

Een jongeman op een brommer is dinsdagavond gewond geraakt bij een aanrijding in Doetinchem. Hij knalde hard achter op een personenauto en schoot met zijn handen door de achterruit heen.