Ulft, Netherlands

Carnavalsoptocht Ulft naar halfvasten

De carnavalsoptocht in Iseldonk, zoals Ulft tijdens carnaval heet, wordt opnieuw ingelast voor zondag 22 maart. De optocht zou in februari plaats vinden, maar werd afgeblazen vanwege het slechte weer.
Regio8 | 4 maart 2020 15:04 | Aangepast op 4 maart 2020 15:04
"We hopen met de halfvastenoptocht alle Iseldonkers een goed alternatief te bieden", aldus Stichting Iseldonk. "Stadsprins Berto den Eerste en Jeugdprins Thijn den Eerste nodigen iedereen uit om aan de optocht deel te nemen of de wagens en loopgroepen aan te komen moedigen."

De Iseldonkse carnavalsoptocht zal, zoals gebruikelijk, starten om 13.11 uur vanaf het Zwarte Plein in Ulft. De prijsuitreiking en het 'After-optocht-bal' zullen plaatsvinden in de popzaal van DRU Industriepark Ulft.

Foto: Stichting Iseldonk

Lees ook

Van Woodstock naar zorg met wifi: zo denkt de Achterhoek over hoe we oud worden

Wie zorgt er straks voor wie? De Achterhoek tast nieuwe vormen voor ouderenzorg af. Wat moeten we? W...

Powerful Ageing moet Bronckhorster zorgkosten drukken en ouderen versterken

De begroting van Bronckhorst is sluitend voor 2026, maar voor de jaren hierna dreigen flinke tekorte...

’s-Heerenbergse loopt estafetteloop naar Amsterdam voor kankeronderzoek

Charity uit ’s-Heerenberg loopt zaterdag 28 juni een estafetteloop naar het Antonie van Leeuwenhoekz...

Winterswijker Brittijn kiest voor Fortuna Sittard na vertrek bij De Graafschap

Phillip Brittijn uit Winterswijk tekent een contract voor drie jaar bij eredivisionist Fortuna Sitta...

Achterhoek verwelkomt nieuwe TOP bij Villa Ruimzicht in Doetinchem

Villa Ruimzicht in Doetinchem is officieel benoemd tot Toeristisch Overstap Punt (TOP). Daarmee krij...

Cultureel cadeau voor iedereen: Midzomer Mondriaan laat Winterswijk stralen

Terwijl de slagwerkers de avondlucht boven de Markt in beweging zetten, klinkt op deze vrijdagavond ...