Ulft, Netherlands

Busje rijdt in op zijkant van auto op de N18

Een busje is vrijdagmiddag op een auto gebotst op de N18 nabij Heelweg. De bestuurder van de auto is daarbij gewond geraakt.
Jasper Hazelaar | 4 december 2020 12:38 | Aangepast op 4 december 2020 12:38
Het busje wilde rond 12.00 uur de N18 oversteken richting de Lichtenvoordseweg, maar zag daarbij de auto vanuit de richting Westendorp over het hoofd. Het busje reed daarbij vol in de zijkant van het voertuig. De auto schoot vervolgens over de vluchtheuvel heen en kwam op de invoegstrook tot stilstand, terwijl ook het busje flinke schade opliep.

De bestuurder van de auto is na het ongeval nagekeken door ambulancepersoneel en met onbekende verwondingen meegenomen naar het ziekenhuis. Het verkeer is een tijdlang over één rijstrook langs de locatie van het ongeval heengeleid. Beide auto’s moesten worden afgesleept.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Pover De Graafschap start 2026 met nederlaag

De Graafschap is de tweede seizoenshelft met een nederlaag begonnen. In Flevoland won Almere City me...

Gewilde Boersma klaar voor Almere: ‘Ik geniet heel erg hier in Doetinchem’

De Graafschap trapt zondagmiddag hun tweede seizoenshelft af in Almere. De Doetinchemmers willen de ...

Deelnemers Montferland Halve Marathon zetten zich in voor meer dan de finishlijn

Tijdens de Montferland Halve Marathon draait het zondag niet alleen om sport, maar ook om steun voor...

'Nieuwsgierige' Dijkhuizen kijkt uit naar aftrap tweede seizoenshelft in Almere

De Graafschap treft zondagmiddag in de eerste competitiewedstrijd van het jaar de huidige nummer zes...

Bouwplan voor 77 woningen Harfsen in de knel door spuitzone 

De bouw van 77 woningen in Harfsen Zuidwest en -West kan in de knel komen door een verplichte spuitz...

Wereldtoppers klaar voor Montferland Halve Marathon: 'Kenmerken van een echte klassieker'

Montferland ademt dit weekend hardlopen. Na een jaar van afwezigheid keert de hardloopwedstrijd, in ...