Ulft, Netherlands

Bus De Graafschap onthaald bij terugkeer

De spelersbus van De Graafschap is vrijdagavond door een grote groep supporters onthaald bij de terugkeer in Doetinchem. Ze hoopten de selectie een steun in de rug te geven na het mislopen van promotie in Amsterdam.
Jasper Hazelaar | 8 mei 2021 01:40 | Aangepast op 8 mei 2021 01:40
Ongeveer tweehonderd supporters verzamelden zich iets na middernacht bij De Vijverberg. De spelersbus keerde op dat moment terug na het gelijkspel tegen Jong Ajax in Amsterdam. De aanwezigen staken onder meer vuurwerk af en zongen liederen. Algemeen directeur Hans Martijn Ostendorp nam vervolgens nog het woord en sprak de aanwezigen toe. Hierna vertrokken de supporters.

De Graafschap heeft door het gelijkspel tegen Jong Ajax nog één kans om directe promotie veilig te stellen. Dat moet woensdagavond gebeuren in de thuiswedstrijd tegen Helmond Sport.

Foto: REGIO8

Lees ook

‘Geen rad voor de ogen draaien’, voorstellen woningbouw Berkelland ‘niet uitvoerbaar’

Een deel van de gemeenteraad in Berkelland is nu reeds in de ban van de gemeenteraadsverkiezingen va...

Geld voor veilige oversteek 'bij de ijssalon' in Lochem

‘Wat een raar en gevaarlijk punt!’ Het is voor bijna elke automobilist die voor het eerst door Loche...

Griek Theodoridis eerste zomeraanwinst voor De Graafschap

De Graafschap heeft woensdagmiddag de eerste aanwinst voor het aankomende seizoen gepresenteerd. De ...

BBB Berkelland en Bouke Winters kiezen ieder hun eigen weg

Raadslid Bouke Winters verlaat per direct de fractie van BBB Berkelland. Naar verwachting gaat hij z...

44-jarige Needenaar krijgt 18 maanden cel voor bezit en verspreiden van kinderporno

Een 44-jarige man uit Neede is door de rechtbank veroordeelt tot een gevangenisstraf van 18 maanden,...

Bosbrand in buitengebied Zelhem snel onder controle

De brandweer heeft woensdagmiddag een bosbrand in het buitengebied van Zelhem snel onder controle ge...