Ulft, Netherlands

Bronckhorst wil aanpassing Wildenborchseweg

De Wildenborchseweg in Vorden staat als het aan het college van Bronckhorst ligt een grondige renovatie te wachten. De gemeente wil dat gemotoriseerd verkeer om de driehonderd meter een snelheidsremmer tegenkomt.
Regio8 | 18 maart 2019 13:01 | Aangepast op 18 maart 2019 13:01
“De maatregelen komen voort uit een initiatief van een aantal verontruste bewoners, die aandacht vroegen voor de verkeersveiligheid in de straat”, zo laat de gemeente Bronckhorst weten. Het college is voornemens om in totaal dertien ‘permanente snelheidsremmers’ aan te brengen op de doorgaande weg tussen Vorden en Lochem. Onderdeel hiervan zijn drie chicanes, vier plateaus en het creëren van voorrangskruisingen op de 60-kilometerweg

De kosten voor de aanpassingen aan de Wildenborchseweg bedragen volgens Bronckhorst in totaal 250.000 euro. De gemeenteraad neemt in april een besluit over de mogelijke aanpassingen.

Foto: REGIO8 (archief, gemeentehuis)

Meest gelezen

Provincie voert maand lang onderhoud uit aan N317

Viggo Zweverink | 10 jun 2025 16:56

De Boetners brengt ode aan De Graafschap met nieuw clublied: ‘Gewoon recht voor de raap’

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | Mack Delleman | 10 jun 2025 14:16

Lees ook

Eigenaar treedt op tegen groeiende overlast in parkeergarage Doetinchem

Het pand met parkeergarage waar de MediaMarkt in Doetinchem gevestigd zat, is al geruime tijd vervui...

Bewoner naar ziekenhuis door zolderbrand in Doetinchem

Op de zolder van een woning in Doetinchem is zondagavond brand ontstaan. Een persoon is ter controle...

Suzan & Freek gaan deze zomer toch optreden: ‘Genieten is voor ons muziek maken’

Het Achterhoekse duo Suzan & Freek gaat deze zomer optreden, ondanks de ongeneeslijke ziekte van Fre...

Een keer rustige politieke week in Winterswijk: over aanpak lichthinder en vergroening winkelstraat kun je niet tegen zijn

Na roerige politieke weken, lijkt de rust in bestuurlijk Winterswijk weer teruggekeerd te zijn. Van ...

Supporters in de rij voor clubhistorie van De Graafschap: ‘Het is een aardige unit’

Tientallen Superboeren stonden donderdagavond in de rij bij stadion De Vijverberg om een stukje club...

Zwoele zomernachten in aantocht voor de Achterhoek volgens weerboer Gerrit

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...