Ulft, Netherlands

Bromfietser (13) betrapt in Doetinchem

De politie heeft zaterdagavond een verkeerscontrole uitgevoerd in Doetinchem. Daarbij is onder meer een dertienjarige bromfietser betrapt.
Jasper Hazelaar | 26 september 2021 12:30 | Aangepast op 26 september 2021 12:30
De controle werd uitgevoerd op een parkeerplaats aan de Spoorstraat en richtte zich met name op bromfietsers. Volgens de politie staat de locatie als 'chaotisch' bekend. Tijdens de controle werden meerdere bestuurders door motoragenten van de weg gehaald. Vervolgens werden onder meer de papieren gecontroleerd.

Volgens de politie reed een kwart van de gecontroleerde bromfietsen te hard. Naast de dertienjarige, werd ook een onbekend aantal andere bestuurders betrapt zonder een geldig rijbewijs.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...

Motorrijder gewond na aanrijding op Liemersweg Doetinchem

Een motorrijder is woensdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een busje op de Liemersweg (N...

Helikopter zorgt voor spektakel bij renovatie Kasteel Huis Bergh

Een opvallend beeld in 's-Heerenberg. Bij Kasteel Huis Bergh werden woensdagochtend met een helikopt...