Ulft, Netherlands

Breinburg weer bij nationale ploeg Aruba

Gregor Breinburg is opnieuw opgeroepen voor de nationale ploeg van Aruba. De middenvelder van De Graafschap mist daardoor een oefenduel van zijn werkgever.
Regio8 | 12 november 2019 13:47 | Aangepast op 12 november 2019 13:47
De nationale voetbalploeg van het eiland speelt tijdens de interlandperiode twee wedstrijden. Zaterdag wacht voor Aruba een uitduel met Guyana in het kader van de CONCACAF Nations League. De dinsdag daarop volgt een thuiswedstrijd tegen Antigua en Barbuda. Op dit moment staat Aruba op de vierde en laatste plek in groep C van divisie twee, alle wedstrijden werden tot nu toe verloren.

De wedstrijden tegen Guyana en Antigua en Barbuda zijn de laatste in de groepsfase van de Nations League. Breinburg mist door de interlands de oefenwedstrijd tegen MSV Duisburg van donderdag.

Foto: REGIO8

Lees ook

Powerful Ageing moet Bronckhorster zorgkosten drukken en ouderen versterken

De begroting van Bronckhorst is sluitend voor 2026, maar voor de jaren hierna dreigen flinke tekorte...

’s-Heerenbergse loopt estafetteloop naar Amsterdam voor kankeronderzoek

Charity uit ’s-Heerenberg loopt zaterdag 28 juni een estafetteloop naar het Antonie van Leeuwenhoekz...

Winterswijker Brittijn kiest voor Fortuna Sittard na vertrek bij De Graafschap

Phillip Brittijn uit Winterswijk tekent een contract voor drie jaar bij eredivisionist Fortuna Sitta...

Achterhoek verwelkomt nieuwe TOP bij Villa Ruimzicht in Doetinchem

Villa Ruimzicht in Doetinchem is officieel benoemd tot Toeristisch Overstap Punt (TOP). Daarmee krij...

Cultureel cadeau voor iedereen: Midzomer Mondriaan laat Winterswijk stralen

Terwijl de slagwerkers de avondlucht boven de Markt in beweging zetten, klinkt op deze vrijdagavond ...

Auto belandt op zijn kant na eenzijdig ongeval in De Heurne

Bij een eenzijdig ongeval op de Varsseveldseweg in De Heurne is een auto met daarin twee inzittenden...