Ulft, Netherlands

Breinburg weer bij nationale ploeg Aruba

Gregor Breinburg is opnieuw opgeroepen voor de nationale ploeg van Aruba. De middenvelder van De Graafschap mist daardoor een oefenduel van zijn werkgever.
Regio8 | 12 november 2019 13:47 | Aangepast op 12 november 2019 13:47
De nationale voetbalploeg van het eiland speelt tijdens de interlandperiode twee wedstrijden. Zaterdag wacht voor Aruba een uitduel met Guyana in het kader van de CONCACAF Nations League. De dinsdag daarop volgt een thuiswedstrijd tegen Antigua en Barbuda. Op dit moment staat Aruba op de vierde en laatste plek in groep C van divisie twee, alle wedstrijden werden tot nu toe verloren.

De wedstrijden tegen Guyana en Antigua en Barbuda zijn de laatste in de groepsfase van de Nations League. Breinburg mist door de interlands de oefenwedstrijd tegen MSV Duisburg van donderdag.

Foto: REGIO8

Lees ook

Doetinchem draagt Koningsdag-stokje over aan Dokkum: 'Ik zou Normaal willen overnemen'

Het is inmiddels alweer bijna acht maanden geleden, maar toen stond heel Doetinchem op zijn kop tijd...

Groei van het aantal pabo-studenten zet zich voort in Doetinchem

Iselinge Hogeschool in Doetinchem ziet dit studiejaar opnieuw een groei in het aantal nieuwe student...

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...