gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Brandweer wast auto's voor het goede doel

18ba3d46648a912ef45af6732e389d58.jpg
Redactie REGIO8 |
"Iedereen heeft er wel mee te maken gehad", zegt Martijn Berenschot van de Brandweer over de ziekte kanker. "We willen hier dus graag wat voor doen." Op zaterdag 21 april wordt de gemeentewerf en brandweerpost in Hengelo omgetoverd tot een wasstraat voor voertuigen. "Het is voor iedereen die een auto, motor of bus gewassen wil hebben", aldus Berenschot, die aangeeft dat zelfs vrachtwagens welkom zijn. "Als de eigenaar maar wel met een goed gift komt."

De brandweer besloot de actie op touw te zetten, omdat een van hun leden in de organisatie van de Samenloop voor Hoop zit. "We willen hem graag helpen en voor één van de belangrijkste doelen die je maar kunt verzinnen", besluit Berenschot.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Feuerwehr4.jpeg

Brandweerkorpsen uit Vreden en Südlohn-Oeding krijgen Winterswijkse prijs

De goede samenwerking tussen brandweerkorpsen in het Duits-Nederlandse grensgebied is beloond met de Beste Noaberprijs van de gemeente Winterswijk. De prijs ging dit jaar naar de brandweerkorpsen uit Vreden en Südlohn-Oeding. Zij werken al lange tijd nauw samen met de Brandweer Winterswijk.

lochem gemeentehuis0.jpg

Lijsttrekkers Lochem maandagavond in debat bij REGIO8

REGIO8 organiseert in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van woensdag 18 maart debatten in haar kerngemeenten. Als laatste gemeente is maandagavond Lochem aan de beurt bij de streekomroep. Het debat is vanaf 19.30 uur live te volgen via het tv-kanaal van REGIO8.

WhatsApp Image 2026-03-16 at 13.17.50.jpeg

FIOD doet inval bij Doetinchemmer vanwege belastingfraude

De Fiscale inlichtingen- en opsporingsdienst (FIOD) heeft een verdachte uit Doetinchem aangehouden. Die zou betrokken zijn bij belastingfraude en het plegen van valsheid in geschrift.

FreddyAndre30.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Freddy van Dijken (D66) en André Menting (PvdA) in Montferland

Politieke partijen doen er alles aan om mensen bij de lokale politiek te betrekken. In sommige huishoudens begint die betrokkenheid al aan de keukentafel. In deze serie stonden meestal ouder en kind centraal die samen op een kieslijst staan. Maar voor het slot van deze reeks een bijzondere uitzondering: een stel dat ieder voor een andere partij op de lijst staat.

Monieb2.jpeg

Van Zelhem naar Kabul: voetbaldroom komt uit voor Monieb (19)

Voor Monieb Piroez (19) uit Zelhem is een bijzondere voetbaldroom werkelijkheid geworden. De voetballer van het Doetinchemse DZC ’68 kreeg de kans om in Kabul mee te trainen met zowel het O23- als het O20-nationale elftal van Afghanistan.

Geblurd Halle112.jpg

Auto's botsen op elkaar in Halle

Bij een ongeval in Halle zijn twee auto’s op elkaar gebotst. Hierbij zijn geen gewonden gevallen.