Ulft, Netherlands

Brandweer rukt uit voor pannetje op vuur in Beek

De brandweer is zondagavond uitgerukt naar een woning in Beek. De bewoners hadden een pannetje op het vuur laten staan, wat zorgde voor flinke rookontwikkeling.
Redactie REGIO8 | 7 november 2022 09:30 | Aangepast op 7 november 2022 09:30
Het incident gebeurde rond 18.15 uur in een woning aan de Sint Martinusstraat waar arbeidsmigranten worden gehuisvest. Ter plaatse bleek dat bewoners tijdens het koken een pannetje op het vuur hadden laten staan. Toen brandweerlieden ter plaatse kwamen, hebben ze deze pan verwijderd. Vanwege de rookontwikkeling is de woning vervolgens geventileerd.

Nadat de rook uit de woning was gehaald, keerden de brandweerlieden terug naar de kazerne. Voor zover bekend is er niemand gewond geraakt bij het incident.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

Beek|112Achterhoek|

Lees ook

Duitse snelweg A3 tussen Emmerich-Ost en Rees afgesloten na ongeval

Op de A3 van Arnhem richting Oberhausen, nabij de op- en afrit Netterden (Emmerich-Ost), heeft zonda...

Carnavalsoptocht Beek en Loerbeek in de zon, 66 jaar De Dösvlègels goed gevierd

Carnavalsvereniging De Dösvlègels uit Beek en Loerbeek bestaat 66 jaar, en dat werd maandag gevierd ...

Brandweer redt kat uit de boom in Beek

De brandweer heeft zondagmorgen een kat uit een boom gered aan de Den Hamweg in Beek. Het beestje we...

Beekse bouwers druk bezig met carnavalswagen: 'Wat moet je anders ’s avonds doen?'

Nog even wachten en dan beginnen de carnavalsoptochten in de Achterhoek weer. De bouwgroepen stoppen...

Italiaan in Franse huurauto met Spaanse bestuurder aangehouden nabij Beek

De Marechaussee Zevenaar heeft maandagmiddag een Italiaanse man aangehouden na een controle op de sn...

Syriër en Roemeen aangehouden bij grenscontroles op A12 nabij Beek

In de Achterhoek vonden er de afgelopen dagen grenscontroles plaats op de A12 nabij Beek. De Koninkl...