Ulft, Netherlands

Brandweer redt meisje uit boom in Winterswijk

112Achterhoek-nieuws.nl
De brandweer in Winterswijk werd woensdagavond gealarmeerd om een meisje uit een boom te redden. In de straat staat een hoge boom waarin twee kinderen waren geklommen. Eén van hen wist rustig en veilig weer op de grond te komen, maar de ander durfde dit niet meer.
Redactie REGIO8 | 20 maart 2025 11:58 | Aangepast op 20 maart 2025 11:58
De melding kwam rond 21.45 uur binnen bij de meldkamer. Ter plaatse bleek een meisje vast te zitten hoog in de boom. In eerste instantie zat het meisje samen met iemand anders in de boom, mogelijk waren ze aan het spelen. Terwijl het ene meisje uit de boom wist te klimmen, vond het andere meisje de hoogte te eng en durfde niet meer naar beneden.

Om het meisje te helpen, werd een hoogwerker opgeroepen. De brandweer wist het meisje hiermee uit de boom te bevrijden en vervolgens ging ze veilig weer naar huis. Beide klimmers raakten niet gewond.

Lees meer over:

112achterhoek-nieuws.nl|

Lees ook

Auto raakt van de weg en botst tegen boom in Westendorp

Bij een eenzijdig ongeval op de Doetinchemseweg in Westendorp is zondagnacht een auto zwaar beschadi...

Auto en busje botsen op Spinbaan in Doetinchem

Een auto en een busje zijn woensdagavond op de Spinbaan, ter hoogte van het gemeentehuis in Doetinch...

Geen gewonden bij botsing tussen Beek en Didam

Twee auto’s zijn woensdagavond tussen Beek en Didam op elkaar gebotst. Een automobilist had te laat ...

Auto vat vlam bij woning in Doetinchem, politie doet onderzoek

Aan de Nieuweweg in Doetinchem is in de nacht van dinsdag op woensdag een auto in brand gevlogen. Ho...

Man zwaargewond na ongeluk in bedrijfshal Lichtenvoorde

Een man is woensdagochtend zwaargewond geraakt nadat hij bekneld kwam te zitten tussen een rolluik v...

Voorrangsfout zorgt voor botsing tussen twee auto’s in Doetinchem

Twee personenauto’s zijn dinsdagavond betrokken geraakt bij een aanrijding. Het ging mis op de kruis...