Ulft, Netherlands

Brandweer bevrijdt bekneld meisje uit bekerhouder

Een klein meisje is woensdagavond in Doetinchem met haar hand vast komen te zitten in de bekerhouder van een watertapmachine. De brandweer heeft haar moeten bevrijden.
Redactie REGIO8 | 20 oktober 2022 11:31 | Aangepast op 20 oktober 2022 11:31
De melding kwam rond 17.30 uur binnen bij de hulpdiensten. De ambulance en brandweer kwamen ter plaatse voor het meisje die met haar hand vast zat in een bekerhouder bij sporthal SaZa in Doetinchem. De brandweer heeft haar daarna uit de benarde positie bevrijd.

De brandweer heeft een traumabeertje uit de brandweerwagen gehaald en aan het meisje gegeven. Ze is naderhand nog nagekeken door het ambulancepersoneel maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl


Lees ook

Gewilde Boersma klaar voor Almere: ‘Ik geniet heel erg hier in Doetinchem’

De Graafschap trapt zondagmiddag hun tweede seizoenshelft af in Almere. De Doetinchemmers willen de ...

Deelnemers Montferland Halve Marathon zetten zich in voor meer dan de finishlijn

Tijdens de Montferland Halve Marathon draait het zondag niet alleen om sport, maar ook om steun voor...

'Nieuwsgierige' Dijkhuizen kijkt uit naar aftrap tweede seizoenshelft in Almere

De Graafschap treft zondagmiddag in de eerste competitiewedstrijd van het jaar de huidige nummer zes...

Bouwplan voor 77 woningen Harfsen in de knel door spuitzone 

De bouw van 77 woningen in Harfsen Zuidwest en -West kan in de knel komen door een verplichte spuitz...

Wereldtoppers klaar voor Montferland Halve Marathon: 'Kenmerken van een echte klassieker'

Montferland ademt dit weekend hardlopen. Na een jaar van afwezigheid keert de hardloopwedstrijd, in ...

‘Pre-sale’ moet Montferlanders aan woning helpen in eigen dorp

Montferland heeft donderdag de eerste concrete woningbouwplannen gepresenteerd voor Nieuw-Dijk, Kild...