Ulft, Netherlands

Brand verwoest schuur in buurt van Neede

Een schuur in het buitengebied tussen Eibergen en Neede is woensdag in brand gevlogen. Hoewel niemand gewond raakte door het vuur, is de schuur wel verloren gegaan.
Regio8 | 9 juli 2020 09:37 | Aangepast op 9 juli 2020 09:37
Het vuur ontstond rond 17.15 uur in de vrijstaande schuur aan de Hoondermaatsweg. De brand werd ontdekt door een voorbijganger op een fiets, die de brandweer inseinde. Omdat er gasflessen in de schuur zouden staan, werd met meerdere voertuigen uitgerukt om het vuur te bestrijden. Na aankomst had de brandweer het vuur snel onder controle.

De brand zou zijn ontstaan in een keramische oven. De schuur raakte flink beschadigd en moet als verloren worden beschouwd.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Meest gelezen

Grote brand legt schuur in de as in Velswijk

Redactie REGIO8 | 11 dec 2025 15:09

Doetinchemse coffeeshop langer dicht na tweede explosie

Tim Rondeel | Hidde Vinkenvleugel | 15 dec 2025 18:28

Lees ook

Brouwerij zoekt per ongeluk verkochte bierflesjes gevuld met water

De Hummelose brouwerij De Witte Buizerd is op zoek naar vier verkochte flesjes die uit eigen brouwer...

Van verlichte auto tot varende kerstman: kerstsfeer neemt toe in de Achterhoek

De feestdagen staan voor de deur, wat ervoor zorgt dat de kerstsfeer in de Achterhoek steeds meer to...

Graafschap College bundelt krachten om techniekonderwijs te behouden

Het Graafschap College in Doetinchem, ROC Nijmegen en Rijn IJssel gaan intensief samenwerken om tech...

Bestuurder raakt gewond bij botsing met aanhanger in Rietmolen

Bij een botsing met een aanhanger in Rietmolen is dinsdagavond een bestuurder van een bus gewond ger...

Opvanglocaties komen er: Bronckhorst wijkt af van omgevingsplan

De gemeente Bronckhorst wijkt af van het omgevingsplan, voor de komst van twee asielopvangen in de g...

Montferland Halve Marathon met wereldtoppers aan de start

De kersverse Montferland Halve Marathon krijgt 18 januari ware wereldtoppers aan de start. Niemand m...