Ulft, Netherlands

Bouwman wint trui in de Ronde van Tsjechië

Koen Bouwman heeft zich zondag verzekerd van de winst van het bergklassement in de Ronde van Tsjechië. De wielrenner uit Ulft eindigde als veertiende in de slotetappe naar Sternberk.
Regio8 | 9 augustus 2020 17:00 | Aangepast op 9 augustus 2020 17:00
In de laatste etappe zat Bouwman mee in de kopgroep met onder meer Pascal Eenkhoorn en latere etappe- en rondewinnaar Damien Howson. Voor de 26-jarige wielrenner uit Ulft kwam zijn positie in het bergklassement niet meer in gevaar. In het algemeen klassement eindigde de wielrenner uit Ulft op een zevende plek.

Voor Bouwman is het de derde keer in zijn carrière dat hij als winnaar eindigt in het bergklassement. Eerder lukte dit in het Critérium du Dauphiné (2017) en in de Ronde van Normandië (2015).

Foto: REGIO8

Lees ook

Vrouw met breiwerk kijkt op tijdens schorsing debat golfclub: ‘Is het gestopt?’

De aangekondigde schorsing is haar blijkbaar ontgaan. Ze kijkt maandagavond verbaasd op van haar bre...

‘Willem, succes!’ Fractievoorzitter Datema van CDA Lochem verhuist naar Groningen

“Willem, succes!” Dit waren maandagavond de laatste twee woorden die Henk Datema voor de microfoon i...

Griek Theodoridis gaat voor succes in de Achterhoek: ‘Alles is mogelijk dit seizoen’

Na Kostas Dedeletakis en Giannis Mystakidis is er nieuw Grieks bloed gearriveerd op De Vijverberg. D...

Geen frisdrank op Montferlandse scholen: kinderen tappen zelf water

Kinderen van vier basisscholen in de gemeente Montferland kunnen vanaf maandag zelf water tappen op ...

Weg direct achter Emmerichse Rijnbrug zes weken afgesloten

Een belangrijke route voor grensverkeer tussen de Achterhoek, Nijmegen en Noord-Limburg is vanaf van...

Man raakt gewond bij eenzijdig ongeval op Ruurloseweg bij Zelhem

Een man is maandagochtend gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval op de Ruurloseweg bij Zelhem. De ...