Ulft, Netherlands

Bouwman rijdt wegwedstrijd tijdens het EK

Koen Bouwman is door bondscoach Koos Moerenhout toegevoegd aan de selectie voor de wegkoers tijdens het EK wegwielrennen in Alkmaar. De Ulftse wielrenner neemt de plek in van Niki Terpstra.
Regio8 | 30 juli 2019 09:31 | Aangepast op 30 juli 2019 09:31
“Niki Terpstra ondervindt te veel last van zijn valpartij in de Tour de France”, zo laat bondscoach Moerenhout weten. “Hij is niet op tijd in topvorm voor het snelle en intensieve parcours in Alkmaar." Naast de Ulftenaar maken Dylan Groenewegen, Dylan van Baarle, Sebastian Langeveld, Ramon Sinkeldam, Tom Leezer en Elkmar Reinders onderdeel uit van de Nederlandse selectie voor de wegwedstrijd die op zondag 11 augustus wordt verreden.

Naast de wegwedstrijd rijdt de 25-jarige Bouwman ook de teamrelay op het EK in Alkmaar. In de aflossingskoers voor gemengde teams rijdt hij samen met onder meer Marianne Vos, Chantal Blaak en Bauke Mollema.

Foto: REGIO8

Lees ook

Minder maaien en vegen in Winterswijk? Plannen liggen klaar, maar duidelijkheid laat op zich wachten

Gras dat net iets langer blijft staan. Onkruid op stoepen dat niet meteen wordt weggehaald. En missc...

Metzo College in Doetinchem zegt vaarwel tegen telefoons op school

Even snel scrollen op TikTok in de pauze, of een Snapchat sturen naar je vrienden? Op het Metzo Coll...

Bestuurder komt met de schrik vrij na eenzijdig ongeval in Eibergen

Een automobilist is donderdagavond met de schrik vrijgekomen na een eenzijdig ongeval nabij Eibergen...

Fietser overleden na aanrijding met busje bij Vragender

Bij een zeer ernstig verkeersongeval in het buitengebied van Vragender is donderdagmiddag een fietse...

Deelnemers Swim to Fight oefenen in water van Hessenbad Hoog-Keppel

De deelnemers van Swim to Fight Cancer Achterhoek kunnen vanaf woensdag elke week gratis trainen in ...

Riolering gooit roet in het eten bij werkzaamheden J.F. Kennedylaan in Doetinchem

De gemeente Doetinchem is momenteel bezig met het tweede deel van de werkzaamheden aan de J.F. Kenne...