gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bouw van grote supporterskantine gestart

e0baacd7ec8f602b7bb4b249f57e0819
Redactie REGIO8 |

"We willen de gezelligheid die we hadden op het Spinnekopplein, in de kantine brengen", vertelt supporterscoördinator Dennis van Amerongen van de Doetinchemse voetbalclub. Na maanden van geld inzamelen, het uitwerken van plannen en het werven van vrijwilligers is de oude kantine inmiddels gesloopt. De nieuwe kantine wordt met achthonderd vierkante meter een van de grootste van Nederland. "Ajax gaat binnenkort ook bouwen", weet Van Amerongen. "Die wordt een fractie groter, maar het laat zich redelijk overeenkomen met hun nieuwe supportershome."

De komende weken kunnen supporters tijdens thuiswedstrijden niet terecht onder de Spinnekop. De activiteiten van het plein worden waarschijnlijk verplaatst naar de Roodbergen-tribune. Over twee maanden moet het gebouw gereed zijn. "Dat is erg snel", weet Mark Nederlof van de bouwcommissie. "Dus alles moet goed op elkaar worden afgestemd." Hoewel de bouw van start is gegaan, zoekt de supportersvereniging nog altijd naar geld en vrijwilligers.

De nieuwe kantine wordt tijdens de thuiswedstrijd tegen NEC op vrijdagavond 17 november geopend.

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-10-10 at 09.36.33

Politie zoekt getuigen van ramkraak bij juwelier in Gaanderen

De politie is op zoek naar getuigen en mensen die mogelijk camerabeelden hebben van de ramkraak bij juwelierszaak Punte in Gaanderen. Bij de kraak waren volgens de politie vermoedelijk vier verdachten betrokken. Het onderzoek is nog in volle gang.

Schermafbeelding 2026-10-13 132122

CBR lijkt na lange zoektocht nieuwe examenlocatie in Doetinchem te hebben gevonden

Na ruim vier jaar zoeken lijkt het Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen (CBR) een nieuwe examenlocatie te hebben gevonden in Doetinchem. De organisatie wil verhuizen naar een voormalig metaalbedrijf aan de Oude Terborgseweg. Op die nieuwe locatie wil het CBR meer dan tienduizend examens gaan afnemen per jaar. Een dreigend vertrek van het CBR uit de Achterhoek lijkt hiermee voorlopig afgewend.

Teckelrennen20

Tientallen teckels en hun baasjes rennen in Borculo: ‘Het is gewoon een fantastisch ras’

Tientallen teckels en hun baasjes deden zondag mee aan het teckelrennen in Borculo. Eén keer per jaar organiseert de Teckelclub Regio Gelderland het evenement voor de trouwe viervoeters. Daarbij wordt gekeken welke teckel het snelst is.

Duitse Politieauto 5

Man (47) uit Montferland overleden bij ongeval in Emmerich

Een 47-jarige inwoner van de gemeente Montferland is maandagavond overleden bij een verkeersongeval in Emmerich, vlak over de grens bij ’s-Heerenberg. Er overleed nog een persoon bij het ongeval, maar daarvan is de identiteit nog niet bekend.

FOTO VAN GLD

Inwoners Barchem strijden tot de rechter om komst zonnepark te voorkomen

De publieke tribune in de rechtbank in Arnhem zit maandagochtend goed vol. Inwoners uit het buitengebied van Barchem verzetten zich tegen de aanleg van een zonnepark en komen dat bij de bestuursrechter toelichten. Samen met hun advocaat en verschillende deskundigen proberen zij de rechter ervan te overtuigen dat een zonnepark van 16 hectare, ongeveer 22 voetbalvelden groot, niet de juiste keuze is.

PrideWalk3

Eerste Pride Walk in Doetinchem: ‘Je hoeft het niet te accepteren, maar kunt het wel tolereren’

Achterhoek Pride bestaat dit jaar vijf jaar en dat werd gevierd met de allereerste Achterhoek Pride Walk. Zo’n 130 deelnemers kwamen samen in Doetinchem om de boodschap uit te dragen dat iedereen zichzelf moet kunnen zijn. De wandeling zou eigenlijk al tijdens de Pride-maand plaatsvinden, maar werd vanwege de extreme hitte uitgesteld. Vrijdag kleurde Doetinchem alsnog in alle kleuren van de regenboog.